Busfest 2022

Detaily akce:

22. 4. 2022

Čas: 15:00 - 23:30
Místo konání: Parkoviště Březnická


Symfonie pro uši i lék na nízký tlak. Multižánrový hudební festival, který ti garantuje unikátní zážitek na který nezapomeneš. A když budeš mít štěstí, možná nás potkáš a uslyšíš i ve zlínských ulicích.

Interpreti
Na Busfestu se tě nikdo neptá, jaký hudební žánr posloucháš, důležité je milovat hudbu! Koho si budeš moct poslechnout letos ti ještě neprozradíme, tak pečlivě sleduj náš jízdní řád.

Trolejbusy?
Že tvůj největší dosavadní odvaz v MHD byl houpat se nenápadně do rytmu hudby se sluchátky v uších, zatímco se na tebe ostatní divně dívali? Přijď své vnitřní party zvíře vypustit mezi naši posádku, která ti s radostí pomůže rozhoupat do rytmu celý trolejbus, aby jediné divné pohledy co nastanou, byly od nechápavých kolemjdoucích!

Koncerty
Letošní ročník má pro tebe připravené hned 3 koncerty o různých žánrech, na kterých si budeš doslova ujíždět! Bohužel, ani ve 21. století stále nemáme nafukovací trolejbusy, což znamená, že kapacita je omezená, takže se s nákupem vstupenky nevyplatí čekat dlouho. Sleduj web a FB událost, ať tuhle šanci nepropásneš!

mapa není k dispozici

Busfest 2022

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se