Horkýže SLÍŽE a BIG S

HS

Detaily akce:

2. 10. 2020

Čas: 20:30 - 23:30
Místo konání: Hotel Grand Čáslav


Horkýže Slíže oslovují počítačovou generaci „Keď budeš na compe“

Píše se rok 1992, v počítačové architektuře nastupuje Intel Pentium, černobílé monitory střídají barevné, pokračuje disketová éra a kapela Horkýže Slíže ve zkušebně na nitranském koupališti zakládá svou historii. Píše se rok 2020 a Slíže mají 27 aktivních let na hudební scéně. „vyzýváme všechny počítačové experty, přijďte si užít 27. level live game s kapelou Horkýže Slíže“, říká zpěvák kapely Horkýže Slíže Peter „Kuko“ Hrivňák.
V roce 2020 Slíže vydávají další singl s videoklipem „Keď budeš na compe“ a vyráží na jarní turné, tentokrát po kulturních domech napříč celou Českou republikou s vlastní technikou a světly, speciálně připravenými pro toto turné. Namísto tří životů ve virtuální realitě, máme sice jen jeden, ale opravdový, spontánní a plný emocí, tak si ho pojďme užít.
„Co do playlistu se bude jednat o průřez kompletní historií kapely. Těšit se můžete na svižný, barevný a zábavný set s mnohými překvapeními. Tak jak to u Slížů chodí.“, dodává Dr. Štefánik.“
Jako hosté vystoupí regionální kapely.

V tomto případě se jako předkapela představí všemi známá skupina BIG S.
Kapela Big S vznikla v roce 2017. Díky vnímání hudby každého člena kapely velmi odlišně, vzniklo originální hudební spojení, kterému říkají SKA-WORLD MUSIC. Těšit se proto můžete na prvky SKA, POPU či ELECTROSWINGU.

V roce 2018 na svém pvním koncertě vyhrává kapela soutěž TPCA Beat Talent, 19.4. 2019 vydává své debutové album Najdi Název a v červnu roku 2019 vítězí se singlem SOCIÁLNÍ SÍŤ v historicky první ročníku soutěže Inkubátor aplikace YouRadio.CZ.

Po pár jejich vystoupeních si kapela začíná říkat, že je jako: #cirkusbezzvirat

Předprodej vstupenek byl zahájen v prosinci a informace lze nalézt na stránkách jednotlivých promotérů nebo na www.horkyzeslize.sk


Horkýže SLÍŽE a BIG S

Diskuze

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE