IMMIMENCE

orig IMMIMENCE   Pragokoncert2022 2022216155012

Detaily akce:

7. 5. 2022

Čas: 19:00 - 23:30
Místo konání: MeetFactory


IMMINENCE oznamují přesun svého evropského turné! V PRAZE zahrají v květnu 2022!

Moderní metalová kapela ze Švédska IMMINENCE se pro jistotu rozhodla ještě o kousek posunout své plánované „Heaven in Hiding Tour 2022“. Kapela, jejíž popularita strmě roste s každým vydaným kouskem a jíž se v čele skví zpěvák a houslista Eddie Berg, je připravena vrátit se na pódia po téměř dvou letech ticha, akorát se to vzhledem k stále neukončené pandemii ještě o kousek posune.

IMMINENCE se vydají na cestu v květnu 2022 a do PRAHY, MeetFactory dorazí hned na začátku, 7.5.2022!

Prohlášení kapely: „Kvůli současným omezením ohledně Covid-19 musíme bohužel oznámit odložení našeho turné Heaven In Hiding Tour na květen 2022. Jsme však velmi rádi, že můžeme přivítat speciální hosty NOVELISTS, kteří se k nám na turné připojí. Ze Švédska s láskou…“

IMMINENCE tedy nově potvrzují speciálního hosta turné! Je to mladá francouzská progressive metalcore banda NOVELISTS, která zde představí také svůj novinkový materiál!

Těsně před koncem roku 2021 IMMINENCE představili svoji novinku „Heaven in Hiding“. Je to rozsáhlá sbírka skladeb, které jsou stejně poutavé a fascinující jako jakýkoli filmový zážitek. Pokud už jste fanouškem této kapely, budete nadšeni. Pokud jste úplně novým posluchačem, pak se zatraceně rychle stanete velkým fanouškem.

Tato pětičlenná švédská parta stále zdokonaluje svůj zvuk, a přináší velmi silné, monumentální, emotivní skladby, vše v jejich velmi unikátní identitě. Dosud všechna jejich vydaná alba jsou něčím výjimečná a ambiciózní, a to vše vede k tomu, že vniklo toto nové album, které je…velké, slovy nepopsatelné…jedinečné. „Heaven in Hiding“ je ohromující ukázkou toho, jak kapela dospívá a nachází konečnou verzi svého současného já. Je to perfektní kombinace jejich diskografie a jejich nadšení posouvat se zvukově vpřed, experimentovat s novými zvuky a zabarvením, aby posluchače skutečně pohltili a vzali je s sebou na cestu do fantazie.

Ze Švédska s láskou přijedou IMMINENCE i k nám, do PRAHY, MeetFactory, v sobotu 7.5.2022. Nenechte si je ujít!

Všechny zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i na nový termín koncertu!


IMMIMENCE

Diskuze

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE