KALEO: Fight or Flight Tour

Detaily akce:

10. 10. 2022

Čas: 20:00 - 22:30
Místo konání: Forum Karlín


Islandská rocková kapela KALEO, v čele s frontmanem a autorem písní JJ Juliem Sonem, a od vydání svého průlomového alba A/B z roku 2016, s kterým obletěla celý svět se vrací zpět do ČR.

Z alba vzešly tři hitové singly – na cenu GRAMMY nominovaný „No Good“, zlatý „All The Pretty Girls” a hitparádový, 2x platinový „Way Down We Go“, který byl použit ve více než dvou desítkách televizních pořadů od Grey’s Anatomy po Riverdale, což vedlo k tomu, že se singl č. 1 dostal do čela žebříčku The Hollywood Reporter’s Top TV Songs. Po nasbírání více než 1 miliardy streamů po celém světě, 39 mezinárodních certifikací a nespočtu vyprodaných koncertů od Londýna po Moskvu, se KALEO stalo celosvětovým fenoménem. KALEO, známí svými elektrizujícími živými vystoupeními, zcela vyprodali své první americké turné a vynikli na festivalech Coachella, Lollapalooza a Bonnaroo. Nedávno byli také vybráni jako předskokani skupiny Rolling Stones na stadionech. Od té doby, co KALEO v říjnu 2018 ukončili téměř nepřetržité tříleté turné na podporu alba A/B, Julius Son pracoval ve studiu na velmi očekávaném následném albu kapely.

Jako speciální host koncertu vystoupí JÚNÍUS MEYVANT.

Turné KALEO Fight or Flight Tour bude mít premiéru v portugalském Lisabonu, a čeká je přes 30 zastávek v největších evropských městech, jako jsou Barcelona, Milán, Paříž, Praha, Vídeň, až k finálnímu koncertu v Helsinkách.

Druhé album KALEO – Surface Sounds – vyšlo 23. dubna 2021 u společnosti Elektra/Atlantic a obsahuje hlavní singly „I Want More“ a „Break My Baby“, stejně jako „Alter Ego“, „Backbone“, „Skinny“ a „Hey Gringo“.

nahrávám mapu....

KALEO: Fight or Flight Tour

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

PŘEDPLATNÉ

ZÁKLADNÍ
39Kč
měsíčně
nebo
390Kč ročně/ušetříte 78Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

>Chci vědět víc<

V.I.P
49Kč
měsíčně
nebo
490Kč ročně/ušetříte 98Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

  • digitální Rock&Pop
  • archiv časopisu
  • hudební playlisty
  • omezený obsah
  • slevy na nákupy
  • vlastní články/blog

>Chci vědět víc<