MICHAL DAVID – BRITTERM TOUR 2022

orig MICHAL DAVID   BRITTERM TOUR 2021 OSTRAVA 202111107217 2

Detaily akce:

9. 4. 2022

Čas: 19:00 - 23:00
Místo konání: Home Credit Arena Liberec


Michal David se opět představí se svou kapelou KVATRO, která ho doprovázela na úspěšných Open Air Tour v roce 2018 – 2020.
Diváci se mohou těšit na největší hity Michala Davida. Playlist bude pestrý a trošku jiný oproti koncertům v posledních dvou letech. Některé písně budou vybrány přímo na přání fanoušků 
“ Moc mě mrzí, že musíme koncerty opět přesunout. Říkal jsem si, že toto rozhodnutí už nebudu muset nikdy dělat, ale bohužel nemůžeme jinak. Odehrát takto velké koncerty by bylo riziko pro všechny. Na mých koncertech se zpívá, tančí a představa, že se dívám na své fanoušky v rouškách, kteří by si ještě pro vstup na koncert museli hradit PCR test – toto by mi opravdu radost neudělalo. Proto jsme se rozhodli přeložit koncerty na jaro. Moji fanoušci už mi opravdu chybí a věřím, že se dočkám, až zase budu stát na pódiu a společně si to užijeme! Jak je to u mne zvykem – pojedeme Non-Stop mejdan . “
Jako hosté vystoupí skupina VERONA, předskokan bude popová hudební skupina YesBrothers a před koncertem diváky naladí DJ Andrea Pomeje.
Navíc každý návštěvník koncertu ZDARMA obdrží CD Michala Davida při vstupu na koncert .
Pro ty největší fandy budou vždy připraveny v omezeném počtu populární VIP vstupenky – Meet & Greet – které majitelům zajistí osobní setkání s Michalem Davidem po koncertě.
VIP vstupenka MEET & GREET bude obsahovat – vstup na koncert, raut po skončení koncertu a především osobní setkání s Michalem Davidem včetně možnosti focení a podpisu.


MICHAL DAVID – BRITTERM TOUR 2022

Diskuze

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE