Orden Ogan 2021

Detaily akce:

14. 4. 2021

Čas: 18:00 - 23:00
Místo konání: Masters of Rock Café


Svět se bohužel dosud zcela nevzpamatoval z nečekaně složité situace způsobené virem Covid-19 a cestování po světě je velmi nejisté a v mnoha případech stále nemožné. Plánované turné zahraničních kapel se tedy hromadně přesouvají na pozdější termíny, kdy už, jak všichni doufáme a věříme, bude vše v pořádku a budeme si moci bez obav a bez omezení užít jejich vystoupení. Dalším přesunutým turné je tedy „Final Days Tour 2020“ německé metalové kapely ORDEN OGAN. Nová deska kapely „Final Days“ by měla vyjít 28. srpna, ale plánované turné, v rámci něhož se ORDEN OGAN měli představit také 27. 9. ve ZLÍNĚ, Masters of Roc Café, se odkládá na jaro 2021!

Nový termín koncertu ORDEN OGAN v rámci „Final Days Tour 2021“ ve ZLÍNĚ, Masters of Rock Café je 10. 4. 2021!

Nepodařilo se zachovat celý původně plánovaný balíček kapel turné, a tak se na jarní cestu Evropou vydají společně s ORDEN OGAN kapely BROTHERS OF METAL a WIND ROSE.

Mladí švédští vikingové BROTHERS OF METAL mají za sebou fantastický debut ve formě desky „Prophecy Of Ragnarök“ (2017), a nyní svět s velkým očekáváním vyhlíží jeho následovníka, novou desku „Emblas Saga“, která vyjde letos.

Druhou kapelou, která se představí na turné spolu s ORDEN OGAN je mladá italská folk-metalová kapela WIND ROSE. Kapela inspirována díly spisovatele J.R.R.Tolkiena se specializací na trpaslíky, vydá na konci září svou již čtvrtou, velmi očekávanou desku „Wintersaga“. Kapela volá: “Trpaslíci z celého světa, letos v září shromáždíme naše sekery a kladiva, abychom znovu zopakovali to, co se patří! Slyšte volání paprsku posledního úplňku podzimního měsíce, pociťte blížící se chvění Durinova dne! Přepíšeme knihy a započneme nový příběh, nový příběh, příběh WINTERSAGA. Bude to zábavná, nezapomenutelná jízda po horách, na sněhu a ledu“.

Zdá se, že nás s ORDEN OGAN, BROTHERS OF METAL a WIND ROSE čeká další fantastická show, na kterou jen tak nezapomenete! Upravte si tedy datum koncertu ve svých diářích na 10. 4. 2021 a můžete se začít chystat na dobrodružnou výpravu do ZLÍNA, Masters of Rock Café!

Již zakoupené vstupenky na koncert zůstávají v platnosti i na nový termín


Diskuze

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE