SEPULTURA

orig SEPULTURA   Pragokoncert2021 2020121512287

Detaily akce:

12. 11. 2021

Čas: 19:00 - 23:00
Místo konání: Sportovní hala Datart


Brazilská metalová ikona SEPULTURA představí své nejnovější album „Quadra“ na podzim 2021 ve ZLÍNĚ!

Brazilští thrash metaloví hrdinové SEPULTURA s hrdostí oznamují Evropské turné se svou letošní novinkou „Quadra“ a my vám s radostí oznamujeme, že jedna zastávka tohoto turné bude patřit také České republice! SEPULTURA rozburácí ZLÍN, halu Datart 12. 11. 2021!
Derrick Green to komentuje: „Byl to náročný rok pro všechny z nás po celém světě a jsme nesmírně nadšení, že se znovu vrátíme na cestu. Těšíme se, až se s vámi všichni brzy vydáme!“
Andreas Kisser dodává: „Nemůžeme se dočkat, až se vrátíme na pódium, abychom jamovali naše nové album QUADRA a některé starší melodie z naší kariéry! Evropa je území, které mě baví nejvíce a všem nám tolik chybí. Uvidíme se brzy SepulNation, mějte se dobře a zůstávejte v bezpečí!”
Světová metalová scéna by bez SEPULTURY nebyla stejná. Už celých 35 let nejsou tyto brazilské ikony jen celosvětově uznávanou kapelou, ale byli, jsou a navždy budou patřit mezi přední průkopníky Thrash Metalu, od chvíle, kdy v roce 1986 vydali své legendární debutové album „Morbid Visions“.
„Quadra“, jejich mocný nový počin, je důkazem silné vůle, neutuchající žízně po životě a kvality tak ohromně vysoké, že to lze jen těžko popsat slovy! SEPULTURA, to je dnes neuvěřitelně mocná mašina, spojující mraky zkušeností a mladistvou sílu! Ve své doposud nejsilnější sestavě, kapela umocňuje talent členů staré školy Andrease Kissera (kytary, zpěv) a Paulo Xisto Pinto Jr. (basa), vokální sílu Derricka Leon Greena (zpěv) a svěžest bubeníka Eloy Casagrandeho.

12. listopadu 2021 bude ve ZLÍNĚ, hale Datart, pořádně horko! Tento energií a skvělou muzikou nabitý večer s kapelami SEPULTURA, SACRED REICH a CROWBAR si nesmíte nechat ujít!


SEPULTURA

Diskuze

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE