The Aswer

answer

Detaily akce:

10. 4. 2024

Čas: 20:00 - 23:00
Místo konání: Storm Club Prague


Hard-rocková perla ze severního Irska THE ANSWER míří na jaře do PRAHY!

THE ANSWER, Final Stair – 10. 4. 2024 – PRAHA, klub Storm

Velký návrat s novým albem pro vás chystá Irská legendární hard-rocková banda THE ANSWER. Na tento okamžik čekali dlouhých 7 let a nyní jsou připraveni tento svůj plán uskutečnit. Nové album „Sundowners“ vyjde 17. března 2024 a turné po Evropě odstartuje v dubnu.

10. dubna 2024 dorazí tato vynikající kapela také k nám, do PRAHY, klubu Storm!

Nová deska zachycuje duši kapely, která chce nejen znovu zažehnout svou hard-rockovou jiskru, ale hořet ještě jasněji než kdy dřív. Tito čtyři irští rockeři se přeskupili a vrhli se do tvorby alba, které využívá jejich jedinečnou energii a neutuchající vášeň pro rockovou hudbu.

Zpěvák kapely, Cormac Neeson říká: „Jako kapela jsme toho prošli hodně, procestovali jsme svět, udělali šest skvělých nahrávek, na které jsme všichni hrdí. Naživo jsme vždy dělali vše, co bylo v našich silách, abychom publiku předali poctivou a nadčasovou hudbu. Po šesti albech a spoustě ujetých mil jsme cítili, že už si musíme dát pauzu, a tak nějak se vyresetovat. I když to nebylo snadné rozhodnutí, při zpětném pohledu je to možná nejlepší rozhodnutí, jaké jsme kdy udělali, protože konečným výsledkem je album, na které jsme čekali celý život…plné vynikajícího rock´n´rollu a pozitivní energie vytvořené čtyřmi bratry, kteří si upřímně řečeno opravdu chyběli. Jsme zpět a jsme připraveni zase vyrazit na cesty!”

THE ANSWER – to je charismatický frontman Cormac Neeson, ikonický kytarista Paul Mahon a výkonná rytmická sekce basáka Mickyho Waterse a bubeníka Jamese Heatleyho. Společně toho dokázali ve své kariéře opravdu hodně, na co mohou být hrdí.

Už jejich debutové album „Rise“ (2006), si získalo skvělé recenze a získalo kapele mnoho obdivovatelů od vzteklých fanoušků klasického rocku až po bystré teenagery se zálibou v rock’n’rollu. ‘Rise’ se prodalo přes 125 000 kopií po celém světě. V následujících letech si kapela upevnila svou fantastickou reputaci také jako úžasná živá kapela, a zahrála si např. s THE ROLLING STONES, AEROSMITH či AC/DC.

S více než 300 000 prodanými alby se nyní THE ANSWER, známí také jako jedni z průkopníků tzv.  New Wave Of Classic Rock, vrací se svým sedmým albem, o kterém věří, že je bezpochyby jejich dosud nejlepší.

Připravte se na úžasný a energický rock´n´roll, připravte se na THE ANSWER – 10. dubna v pražském klubu Storm!


The Aswer

Diskuze

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE