Timmy Trumpet

orig Timmy Trumpet  vanity2022 20211015162927

Detaily akce:

12. 3. 2022

Čas: 19:00 - 23:30
Místo konání: PVA EXPO PRAHA


Timmy Trumpet a jeho Freak Show otřese Prahou.

Timmy Trumpet – jeden z nejlepších DJů současnosti chová české publikum ve velké oblibě, což dokazuje každoroční návštěvou naší země. 12. března 2022 vystoupí v PVA Expo v pražských Letňanech.
V rámci jeho dosud největší Freak Show, která je součástí Trumpetova prvního halového turné, se návštěvníci mohou těšit na šest dalších DJů, jejichž jména budou zveřejňována postupně.
Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketportal za 1090 korun. Vstupenky se budou postupně zdražovat, proto neváhejte s nákupem.
Timmy Trumpet (vlastním jménem Timothy Jude Smith) pochází z Austrálie, kde nejprve navštěvoval The Sydney Conservatorium of Music. Už na následné státní škole Carlingford High School však propadl jazzu. “Když mi byly čtyři, začal jsem hrát na trumpetu a brzy na to, jsem sám začal hudbu skládat. Jakmile jsem objevil jazz, začal jsem jamovat na všechno, co jsem slyšel. Hlavně na skladby z rádia. Netrvalo dlouho a natrefil jsem na house music ” říká Trumpet, který se proslavil právě unikátní kombinací DJingu s live trumpetou.
“Jste tím, co posloucháte. Proto byste neměli skončit jen u poslechu hudby, kterou byste rádi dělali, ale naopak poslouchat co nejvíce různých žánrů a nechat je na sebe působit” radí Timmy Trumpet. “Já jsem poslouchal opravdu všechno – od Metallicy po Mozarta.”


Timmy Trumpet

Diskuze

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE