Top Dream Company – Hotovo dvacet

TDC LMB Hotovo 20 grafika FB 5 kopie

Detaily akce:

26. 9. 2024

Čas: 20:30 - 23:59
Místo konání: Lucerna Music Bar


Kapela TOP DREAM COMPANY slaví dvacetiny! Jedenáct muzikantů špičkové funkové kapely, k tomu spousta hostů a navíc křest nového alba – to vše vás čeká 26. 9. v Lucerna Music Baru na koncertě, který TDC nazvali „Hotovo dvacet“.

Během doby svého trvání dokázala kapela vydat 5 alb, zahrát stovky koncertů po Česku i po Evropě, potkat se na podiu s Kool and the Gang, Corym Henrym nebo Victorem Wootenem a hlavně roztancovat každé publikum a rozdat bezpočet úsměvů i uznalých „stank face“ pohledů. V hudbě vycházejí hlavně z funku, ale kombinují ho z popem, rapem i soulem. V posledních letech se navíc TDC pevně usadili v českých textech, takže jsou posluchačům ještě blíž.

Jádro TDC tvoří trumpetista a kapelník Petr „Harmy“ Harmáček spolu se zpěvákem a frontmanem Jakubem Vaňasem. Ty doplňují vrcholoví čeští muzikanti se zkušenostmi z největších pódií s největšími jmény. Pro tento večer si navíc pozvou hosty, kteří kapelou buď prošli nebo v ní zanechali výraznou stopu. Těšit se tak můžete na Evu Burešovou, Ondřeje Rumla, Martinu Bárta, Alfonse Llupiho a mnoho dalších.

Každá TDC párty stojí za to, ale když se tentokrát spojí s oslavou narozenin a křtem nového alba, bude se ten večer těžko v Praze hledat žhavější klub.

Předprodej vstupenek: web Lucerna Music Baru a GoOut.cz


Top Dream Company – Hotovo dvacet

Diskuze

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE