TOPFEST.cz 2021

orig TOPFEST cz 2021 Topfest2020 202072111653

Detaily akce:

5. 6. 2021

Čas: 11:30 - 23:30
Místo konání: Zámecký park Slavkov


Drazí přátelé,

dlouho jsme doufali a věřili, avšak realita nás zasáhla tak, jak jsme mnozí tušili. S velkou lítostí vám musíme oznámit, že tento ročník festivalu Topfest jsme nuceni z důvodu viru COVID-19 přesunout na červen 2021.

Víme, že jste se stejně jako my těšili na léto plné hudby a zábavy. Festival jsme připravovali s nadšením, že vám opět přineseme skvělé hudební zážitky. Kvůli pandemii však nemůžeme nyní festival bezpečně uspořádat, a tak nám nezbývá nic jiné, jen se s touto situací vyrovnat jako mnoho dalších festivalů v České republice a po celém světě.

Již nyní jsme začali intenzivně pracovat na přesunu letošního programu na příští rok a pevně doufáme, že se nám podaří zachovat všechny účinkující v původní sestavě, která byla plánovaná pro tento rok. Lístky, které jste si zakoupili na ročník 2020 automaticky platí příští rok. Také bychom vás chtěli poprosit, pokud je to možné, abyste lístky nevraceli, ale nechali si je, čímž zároveň podpoříte festival v těchto těžkých časech.

Teď jsme v tom všichni spolu, proto držme u sebe a neztrácejme víru, že se o rok opět všichni sejdeme před jedním pódiem a vynahradíme si to, co nám bylo tento rok odepřeno.

Dávejte na sebe pozor, na své blízké, přátele, buďte zdraví a plní optimismu. Uvidíme se v červnu 2021.

Za celý tým Topfest

Děkujeme

S pozdravem

Martin Noga – Technická produkce

Pozor změna: Start akce již v 11:30 !!!


TOPFEST.cz 2021

Diskuze

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE