TURMION KÄTILÖT

orig TURMION KATILOT Pragokoncert2021 202092416500

Detaily akce:

2. 10. 2021

Čas: 20:00 - 23:00
Místo konání: Klub Nová Chmelnice


Máme tady další přesunuté turné! Tentokrát „Global Warning European Tour“ finské metalové kapely TURMION KÄTILÖT! Poté, co kapela NIGHTWISH potvrdila přesunutí svého turné na květen 2021, musely se plány kapely TURMION KÄTILÖT, která s nimi cestuje jako speciální host, rovněž trochu pozměnit. Kapela se proto rozhodla své evropské sólo tour přesunout na září/říjen 2021! Nový termín pro ČR je potvrzen! Napište si, prosím – 2. 10. 2021, PRAHA, Nová Chmelnice!

Kapela to komentuje: “Kvůli těmto zvláštním dobám jsme se rozhodli odložit naše nadcházející evropské headline tour. I tak se už nemůžeme dočkat, až vás všechny uvidíme! Ať už na našich sólo koncertech, či na koncertech s NIGHTWISH, se kterými máme tu čest cestovat v květnu 2021.“

TURMION KÄTILÖT patří od samého začátku mezi velmi populární kapely. Jejich disko rytmy 90´let v kombinaci s našlapaným metalem, zajímavými melodiemi i zpěvem, ve kterém neexistují žádná pravidla přitahují mnoho fanoušků. Jakmile jim ale dokážete nahlédnout pod kůži, najdete také temnotu ukazující prstem přímo na vás. Jejich live koncerty jsou označovány za jedny z nejdivočejších a nejbláznivějších. Staňte se aspoň na chvíli součástí jejich „pokrouceného“ světa!

TURMION KÄTILOT v PRAZE, klubu Nová Chmelnice, 2. 10. 2021!


TURMION KÄTILÖT

Diskuze

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE