Blíží se návštěva z Montrealu – na strahovskou Sedmičku se chystají The Brains

Ve čtvrtek 24. listopadu je nachystáno zase jednou něco pro všechny psycho rock’n’rollníky. Na strahovskou Sedmičku se dostaví montrealské trio The Brains. Kapela, která ve svých skladbách dává prostor vlivům dřevního rock’n’rollu 50. let, dirty country či old school punk rocku a mixuje je dohromady do psychobilly „mozečkového“ koktejlu.
Jejich koncerty mají to, co se od live vystoupení psychobilly bandu očekává. Nadupanou muziku, nadhled a se zvoleným názvem zcela nevyhnutelně také občas nějakou tu tklivou záhrobní zombie romantickou tématiku v textech.
Spolu s nimi se na prknech Klubu 007 objeví, v úloze supportu, nový projekt kytaristy a zpěváka Matta Voodoo. Matta jsme tu mohli vidět v řadách legendárních Mad Sin nebo jako kytaristu u Mikea Zero. Nyní veze představit soubor The New Guard. S touhle mezinárodní partou (zastoupeno je třeba Rakousko, Izrael nebo Itálie) chystá Matt debutové album a sami se budeme moci přesvědčit, co že v jeho podání znamená avizovaný mix punku, rock’n’rollu a hard core blues.
Lístky k dostání na místě za 250 korun.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=u_JyeVNWwTY[/youtube]

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

JANA URIEL KRATOCHVÍLOVÁ a JIŘÍ GEORGE HRUBEŠ Schopnost improvizace bychom nikdo neměli ztratit

Na sklonku loňského roku pokřtila Jana Uriel Kratochvílová se svým uměleckým i životním partnerem Jiřím Georgem Hrubešem novou desku Alpha Codes. Vychází pod štítkem jejich kapely Illuminati.ca, s níž chystají letos v listopadu velký koncert v pražské Lucerně. Kromě značného množství hostů se na něm představí také skupina Heval Junior, obnovená rock reggae kapela, se kterou talentovaná zpěvačka s nezaměnitelným…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE