Chinaski vyrazí na OPEN AIR LÉTO´23. Předprodej spouštějí před Vánocemi

chinaski

Krásná místa pod širým nebem, včetně zámeckých zahrad, přírodních amfiteátrů a letních kin. To jsou lokality, která si vybrala pro své letní turné OPEN AIR LÉTO ´23 kapela Chinaski. Posluchačům tam zahrají ty největší hity i novinky z čerstvé desky Frihet. „A zahrajeme nejen my, ale vždycky i jeden náš host. Navíc pro fanoušky budeme mít jedno kapelní překvapení a uděláme všechno proto, aby společně strávená odpoledne a večery byly na každém z koncertů něčím, na co budeme společně rádi vzpomínat,“ láká na koncerty zpěvák Michal Malátný. Do 20. 12. je v prodeji omezené množství vstupenek za zvýhodněnou cenu v síti TicketLIVE.

Chinaski se postupně zastaví v Praze, Příbrami, Českém Krumlově, Litoměřicích, Potštejně, Olomouci, Sušici, Vranově, Kutné Hoře, Sychrově, Boskovicích, Čeladné, Litomyšli, Lokti a Plzni. „Na některá místa se s chutí vracíme, na jiných zahrajeme úplně poprvé. Na všechny koncerty se ale už teď těšíme,“ upřesňuje Malátný.

Všechny amfiteátry, ve kterých bude i odpolední program pro rodiny, se otevřou v 17 hodin. Děti do dvanácti let mají vstup za 150 korun.

Kapela Chinaski vydala nedávno dvanácté album Frihet, což v norštině znamená „svoboda“. Hudebníci kolem zpěváka Michala Malátného ho natočili na břehu Norského moře, ve stylovém dřevěném studiu nedaleko Ålesundu. Produkce se ujal Brit Greg Haver, který stojí za předešlými úspěšnými alby Rockfield a Není nám do pláče. Podle samotných hudebníků jde o první čistě kapelovou nahrávku. Každý ze členů na ní má minimálně dvě skladby. Jako host se na desce objevuje i Jiří Suchý, za mixem nahrávky stojí spolupracovník Green Day nebo U2 Chris Lord-Alge. Vydání avizuje rádiový singl Měl bych si boty zout.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE