Covers for Lovers mají novou Hvězdu

Pražská kapela Covers for Lovers přidává jednu novinku do kolekce svých videoklipů. Své obrazové podoby se dočkala píseň Hvězda.
Nahrávky se producentsky ujal muž žánrově tak trochu odjinud, muzikant a skladatel Zdeněk Hrubý (muzikál Robinson – námořník z Yorku), a po hudební stránce se zde kapela posouvá spíše až do poprockových vod.
Obsahově je Hvězda, podle slov autora scénáře Aleše Uhlíře, obyčejným příběhem plným neobyčejných věcí. Děj videoklipu je z větší části situován do historické budovy nově zrekonstruovaného pražského Branického divadla. Za zmínku stojí i herecké obsazení. Hlavní role ztvárnili profesionální herci Míša Gatialová, studentka čtvrtého ročníku činohry pražské DAMU, a herec Jakub Vindiš.
Noční záběry na kapelu byly pořízeny na střeše výškové budovy DOS na pražském Žižkově, která skýtá překrásný pohled na noční velkoměsto. Na postu baskytaristy se v klipu objeví i hostující Václav Vaňura alias Láska, který se po rozpadu kapely Ovoce vydal na sólovou písničkářskou dráhu a kapelu v současnosti doprovází na živých vystoupeních.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Lck5FgVhpAQ[/youtube]

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE