Do Prahy mají namířeno The Adicts

Ve čtvrtek 11. října se v pražském klubu MeetFactory objeví králové punkového kabaretu, britští The Adicts. V rámci svého turné k vloni vydanému albu And It Was So se znovu po nějakém čase vracejí do Prahy.
O jejich aktuálním albu se mluví jako o návratu ke kořenům (kdy se cesta The Adicts nastartovala v roce 1975 v anglickém Suffolku) a ryzímu punkrocku. Poctivém punkovém nářezu, kde se vyprávějí příběhy, ale i kritizuje politika či média.
Ochutnat songy ze zatím poslední desky a porovnat si je i s těmi léty prověřenými, stejně jako okouknout velkolepou kabaretní show, máme šanci už za pár dní.
Před The Adicts se představí zástupci domácí punkrockové scény, kapela The Fialky.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=2OY-GvvknOA[/youtube]

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

JANA URIEL KRATOCHVÍLOVÁ a JIŘÍ GEORGE HRUBEŠ Schopnost improvizace bychom nikdo neměli ztratit

Na sklonku loňského roku pokřtila Jana Uriel Kratochvílová se svým uměleckým i životním partnerem Jiřím Georgem Hrubešem novou desku Alpha Codes. Vychází pod štítkem jejich kapely Illuminati.ca, s níž chystají letos v listopadu velký koncert v pražské Lucerně. Kromě značného množství hostů se na něm představí také skupina Heval Junior, obnovená rock reggae kapela, se kterou talentovaná zpěvačka s nezaměnitelným…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE