(KONCERT ZRUŠEN) Do Prahy přijedou američtí temní elektrorockoví Orgy

Orgy ruší své evropské turné včetně pražského koncertu, který byl plánován na 14. března do Futura. Platba za zakoupené vstupenky bude navrácena všem zpět na účet.
Zrušený koncert nás mrzí, stejně tak celou kapelu, která svým fanouškům vzkazuje: „Coming back to the UK and touching down in Europe has been a dream come true to have the opportunity to go back to the U.K. and Europe to play for our loyal fans. The shows in the UK were great, getting to play for and see some of you again was awesome. However, due to circumstances beyond our control, we are forced to return to the USA before completing the European tour. We hate to cancel again, but some things are beyond our control and that is the situation at this time. We hate to be forced to make this decision…“
Série samostatných koncertů volného cyklu Rock For People Presents si v úterý 14. března připíše své další pokračování. V pražském klubu Futurum se představí hned trojice víceméně temněji zaměřených kapel. Jedná se o soubory Orgy, Unzucht a Death Valley High.
Headlinerem jsou američtí Orgy. Kapela datuje svůj zrod do roku 1994, kdy se v Los Angeles dala dohromady. O jejich hudbě se hovoří v souvislosti s nejrůznějšími škatulkami. Zmiňovány jsou termíny jako industrial, elektro, gothic, rock, ale třeba i nu-metal či punk. Již jejich první album Candyass z roku 1998 zaznamenalo velký ohlas a prodalo se jej přes dva miliony kusů. Nakonec, vždyť také obsahovalo asi největší hit kapely, originálně pojatou coververzi songu Blue Monday klasiků New Order. Kapela se kolem roku 2005 prakticky rozešla, aby se od roku 2010 začala objevovat v různě reinkarnovaných sestavách. Nejprve zpěvák Jay Gordon obnovil band s původními kytaristy a krátce na to se rozhodl začít pracovat se sestavou mladších muzikantů a posunout sound Orgy zase trochu jiným směrem. Ten zachycuje do jisté míry EP Talk Sick vydané v roce 2015. Letos Orgy vyrážejí ve své nové podobě poprvé do Evropy.
Spolu s nimi se publiku představí ještě němečtí temně rockoví Unzucht a další zástupci USA, Death Valley High.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=AEazUGalH78[/youtube]
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=0g0HQhLrbUI[/youtube]

Související články

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

JSTE TADY POPRVÉ?

Vyzkoušejte nás ZDARMA
Přidejte se k naší komunitě a využijte
naplno možnosti členství

Jako bonus po registraci od nás dostanete

ČTENÍ ČASOPISU NA 30 DNŮ ZDARMA