Do Prahy se vrací démonická Chelsea Wolfe

V neděli 5. srpna se na scéně pražského Lucerna Music Baru představí americká umělkyně Chelsea Wolfe. Několik úspěšných koncertů u nás již odehrála, od těch klubových až po vystoupení na festivalu Brutal Assault. Tentokrát přiveze mimo jiné i materiál ze své velmi vstřícně přijímané aktuální desky Hiss Spun.
Začínala v podstatě jako písničkářka, ale postupem času se její do temna zabarvená tvorba posunula do nejrůznějších dalších směrů. Mluví se o prolínání popu, folku, gothic, rocku, noir alternativy a kdoví čeho všeho dalšího. Každopádně, její live vystoupení mají sugestivní potemnělou atmosféru, kterou stojí za to vyzkoušet.
Jako support se představí belgická alternativně rockově laděná kapela Brutus se zpívající bubenicí Stefanií. V jejich koncertním setu lze vystopovat postupy post-rockové, math-rockové, hardcoreovou energii i třeba vlivy progrocku či blackmetalu. Takový koktejl naživo by také nemusel být úplně marný.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=2sb5TszDqYE[/youtube]  

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE