Hubertka Open 2024

2024 05 27 66541f71eb811 HUBERTKA2024irok

Na Den dětí je nachystán již 13.ročník multižánrového festivalu Hubertka Open Air. Pro letošní rok je připraveno 11 kapel, doprovodný program, jídlo a pití ve velkém výběru.

Z Prahy tu budeme mít i electroCOREcrossovou partu BIKKINYSHOP, po letech se vrací k nám na festival a u nich bude poznatelný progres, tak si to nenechte ujít. Pražský móresy letos přivezou i třeba postHARCORE borci z AT FOLSOM PRISON, ale co si budeme povídat HARDCORE letos bude dunět od vícero bandů – od bratov TRUE REASON s novým materiálem, 20let na scéně strašící HC/rap/crossover MR.DYNABOOMem, z Rakouska zavítají THROWBACK (náhrada za Companion) či další legenda, tentokrát E.O.S., hrající HC/metal a metal letos bude mít ještě jednoho zástupce – kapela NOMURA – progress metal z Hané.

Co se bude dít na stagi je jasné, teď pár slov ke zbytku programu – divadlo pro děti, burgery, klobásky, gulášek, havlíčkobrodský pivo REBEL a RADEGAST + mnoho dalších pochutin. Vše na Vysočině v obci Okrouhlička – 10km od Havllíčkova Brodu, 12km od Humpolce a 18km od Jihlavy, prostě kousek od Vás. Těšíme se na Vás.

Stanování na louce ZDARMA a děti do 15let v doprovodu rodičů také ZDARMA.

To je HUBERTKA OPEN AIR.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

Diskuze

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE