Jacques Moolman bluesmanem

Untitled design 20 800x420 1

Jacques Moolman se etabloval jako vokální rocková síla, s níž je třeba počítat, když vedl do tajemných končin pocitového rocku svůj Shadowclub. Vždy ho ale bavilo experimentovat a prozkoumávat stíny temných zákoutí žánru. Po pozitivním přijetí svého prvního elektro-popového spin-off projektu Chambers v roce 2016 se Moolman v roce 2020 znovu objevil jako bluesový zpěvák.

Jeho první singl „Into The Rain“ obsahuje Moolmanovu ochrannou známku, hlasové brnknutí a břitký způsob osobní výpovědi, díky níž sledujeme zlomeného hrdinu, který hledá vykoupení a nový začátek.

A teď je tu zpěvák s dalším bluesovo-rockovým počinem. Singl “Bedtime Sweater” odkazuje na devadesátkový nástup grunge a Moolman v něm vypráví o výhodách i nevýhodách nového vztahu.

 

 

 

 

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE