Kapela Botox pokřtila klip ve stylu Šakalích let!

Pop-rocková kapela Botox s Honzou Kopečným a Petrem Ryšavým pokřtila v pondělí večer v pražském baru Wine not nový retro klip s názvem Ty a Já. Skupina se inspirovala kultovním českým filmem Šakalí léta s Martinem Dejdarem v hlavní roli.

„Řekli jsme si, že kdo jiný by nám měl pomoct s rokenrolovým klipem než král českého rokenrolu Martin Dejdar,“ uvedl během křtu frontman Botoxu Honza Kopečný. Ten prý neváhal a nabídku okamžitě přijal. „Bylo to velmi osvěžující. Odstup 30 let byl znát, co si budeme povídat. Byl to Bejby senior, ale třeba se toho někdo chytne a natočí Šakalí léta 2,“ vysvětlit svou účast v klipu Dejdar. Oblíbený herec měl být původně i kmotrem klipu, ale jeho včasný příjezd překazil zpožděný let z Košic, proto se jeho role ujala moderátorka a modelka Radka Rosická. „Radka je naše kamarádka, a protože skvěle peče, na každou naši akci si od ní vyprosíme dort. Tentokrát nám vyloženě zachránila zadky i jako kmotra a byla skvělá,“ dodal druhý z frontmanů kapely, zpěvák Petr Ryšavý.

Martin Dejdar nakonec dorazil také a hostům prozradil, co ho na natáčení klipu nejvíc bavilo. „Vždycky se mi líbí, když je někdo kreativní, maká a dotahuje věci do konce, takže kdykoliv kluci znovu zavoláte, rád přijdu,“ dodal herec.

Videoklip Ty a Já:

V klipu, který se natáčel v únoru v radotínské Sokolovně, si zahrálo na 80 herců a tanečníků, mezi kterými se objevil třeba Pepa Vágner, Martin Scheiner, Ivo Hrbáč, Marie Vaňatová, Hana Sršňová, Barbora Rajnišová, Nikola Ďuricová, Aneta Dobešová a další. Náročné choreografie se ujala Anet Antošová, která si zároveň s Mírou Kosíkem zahrála i ústřední taneční pár. 

Související články

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

JSTE TADY POPRVÉ?

Vyzkoušejte nás ZDARMA
Přidejte se k naší komunitě a využijte
naplno možnosti členství

Jako bonus po registraci od nás dostanete

ČTENÍ ČASOPISU NA 30 DNŮ ZDARMA