Kapela MY4 vydává svůj debutový videoklip

sumava

Sušicko-strakonická kapela MY4 (čti Maj Fór) v neděli vydala svůj debutový videoklip s názvem “ŠUMAVA”. Krásná příroda, čistý vzduch, ledovcová jezera a nekonečné lesy nad kterými zapadá Slunce. To je Šumava v podání kapely. Zní to velkolepě? Jsou mladí, mají velké vize a cíle, aby toho nebylo málo, tak svým prvním singlem chtějí ještě pomáhat – šumavskému psímu útulku.

 Písnička je o tom, jak moc to mám u nás doma rád, co cítím kolem sebe a co všechno pro mě náš malej kraj znamená. Mám pocit, že to ze mě ještě nikdy nešlo tak od srdce, jako právě v téhle písní – v Šumavě.”, říká zpěvák kapely Pavel Horejš. Tato emotivní píseň vznikla ve studiu u Petra Lebedy, kytaristy kapely Rybičky 48, který ji dodal jedinečný ráz a charakter. Na jejím nahrávání se podílel sbor nebo sólová houslistka. Vše dohromady to tvoří jedinečný zážitek.

Samotný videoklip je zároveň jakousi reklamou na krásy Šumavy. Kašperk, Velký javor, Pancíř, ledovcová jezera nebo Třístoličník. Všechna tato místa spojuje právě Šumava, která je barevně popisuje v jejich přirozenosti. “První natáčecí den jsem vstával asi ve 3 hodiny v noci, kdy jsme vyráželi točit na Třístoličník, a další den to nebylo o moc lepší. Bylo to velmi náročné. Celkově jsme najezdili přes 600 km, vzpomíná basák kapely Pavel Voborník.

Kapela se rozhodla, že v písní podpoří psí útulek, Nalezence Šumaváky. V klipu je stručně zobrazen příběh zpočátku nešťastného psa, které již posléze vesele cestuje se svým páníčkem po šumavských kopcích. Kapela ke konci videa popisuje celou situaci se psím útulkem. Ve videoklipu zjistíte, jak konkrétně můžete Nalezencům Šumavákům pomoci. “Sám mám psa z útulku a proto si lidí, kteří se starají o opuštěné psy a kočky velmi vážím. Obzvláště tady. V tomto spolku mají lidé ve svých srdcích hodně místa, a proto jsme se rozhodli ve svém videoklipu podpořit právě je.” Říká Pavel Horejš.

Odkaz na videoklip Šumava:

 

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

RADŮZA I když přijdou temné doby, pořád je někde odemčené nebe

Radůza, žena, jež vás na koncertě uhrane svou energií, mnohotvárností hlasového projevu i poetikou textů a překvapí plejádou nástrojů, které ovládá a během vystoupení prostřídá. Při rozhovoru s ní oceníte zejména její přirozenost, přímost či hloubku a upřímnost slov, jež vysloví, ať už se jedná o jakékoli téma. Ačkoli bylo hlavním tématem našeho povídání dvojalbum Nebe je odemčené, které vydala v půli března, obsáhly…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE