Karin Ann vydává nový singl poison apple

karinaaan scaled

Dvacetiletá česko-slovenská zpěvačka má začátek léta pěkně nabitý. Hned zkraje června přijala nabídku vystoupit na třech evropských zastávkách americké kapely Imagine Dragons a mezitím si stihne odskočit otevřít pražský koncert britského zpěváka a rappera Yungbluda, který Karin Ann bere s sebou i na červencové australské turné. Aby toho nebylo málo, odehraje festivalové sety i na trenčínském Grape a mnichovském Superbloomu. Ještě předtím však vydává nový singl poison apple.

Nová skladba poison apple vznikla ve chvíli, kdy Karin Ann hledala nové přístupy v psaní písniček. „Byla jsem v útlumu a lehce zaseknutá ve stejném textovém konceptu. Hledala jsem cestu, jak z toho ven a inspiraci jsem nakonec našla při prohlížení vlastních kreseb. Uviděla jsem obrázek s otráveným jablkem a věděla jsem, že to je ono. Text odráží moje osobní zkušenosti a duševní stavy v době, kdy jsem ho psala,“ popisuje Karin Ann, která kresbu použila jako obal nového singlu.

Karin Ann zahraje své starší i nové písně z právě vydaného EP side effects of being human na letních koncertech před Imagine Dragons a Yungbludem. „Zahrát si s oběma umělci je pro mě poctou a tak trochu uzavření nějakého kruhu. Když mi bylo čtrnáct zpívala jsem Radioactive od Imagine Dragons na přijímacích zkouškách na pěvecký kurz a o mých sympatiích k Yungbludovi, jeho tvorbě a komunitě, kterou kolem sebe vybudoval, se všeobecně ví,“ směje se Karin Ann.

Karin Ann – poison apple: https://1url.cz/1ru5r

Letní koncerty Karin Ann:

01/06/22 – Riga /LV/ support / Imagine Dragons

02/06/22 – Prague /CZ/ support / YUNGBLUD

05/06/22 – Prague /CZ/ support / Imagine Dragons

06/06/22 – Prague /CZ/ support / Imagine Dragons

20/07/22 – Auckland /NZ/ support / YUNGBLUD

23/07/22 – Brisbane /AUS/ support /YUNGBLUD

24/07/22 – Torrensville /AUS / support /YUNGBLUD

27/07/22 – Sydney /AUS / support /YUNGBLUD

28/07/22 – Melbourne /AUS / support /YUNGBLUD

13/08/22 – Trenčín /SK/ Grape Festival 2022

04/09/22 – Munich /DE/ Superbloom Festival

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE