Kodaline? Ne, děkuji. Aneb Colours of Ostrava, den třetí

Výhoda sobotního dne byla, že šedivá obloha nebyla přes všechen déšť ani moc vidět. Ponaučeni z minula o dvoupláštěnkovém dešti a holinkách, lidé přišli připraveni na blátěné bojiště dnešního dne. A na co se můžete těšit ze sobotního reportu? Elektroniku od mírné k tvrdé, zklamání ve formě Kodaline a drahý kámen tohoto dne: Caro Emerald.

Caro Emerald, Holandská zpěvačka a její úžasná kapela okouzlila sobotní den Colours of Ostrava. Co jiného napsat, než že i v nejprudším dešti měli úplně plné publikum, které se vlnilo do rytmu jejich smysluplné hudby. Tato kapela představuje kombinaci toho nejlepšího ze 40. let a 21. století, v nevídané úrovni elegance (zejména nádherné kostýmy a boty) a vše zabaluje do podmanivého hudebního vystoupení, které nenechá nikoho v publiku stát v klidu. Ponaučení? Když se člověk nebojí bláta a deště, může objevit drahé kameny.

Jestli mi někdo dá pistoli k hlavě a zeptá se mě jestli kulku nebo Kodaline, řeknu si pro jistotu o dvě kulky. Není třeba nic dodávat k studiovým kvalitám Kodaline, kteří apelují zejména zamilovaným a srdcezlomeným mezi námi. Takže si navíc k té hudbě, která vám sama o sobě připomíná nějaký špatný rozchod, přičtěte bláto po kotníky, zpěváka rozladěného jako pouliční piáno a úroveň zpruzenosti většinou nevídanou po dokončení puberty. Ponaučení? Raději kulku než Kodaline, ale pokud vás láká pobyt v blátě a dešti, určitě si sebou na Kodaline nezapomeňte špunty do uší.

Alex Ridha aka Boys Noize byl magazínem Rolling Stone označen jako jeden z deseti největších DJských osobností současnosti a po shlédnutí jeho koncertu se nedá jinak než souhlasit. Perfektně nazvučený set plný elektra, techna a acidu, spolu s temnými projekcemi byl po zklamání s Kodaline jako balzám pro uši. A pokud je pro vás přirovnání balzámu pro uši s tvrdým elektrem trochu matoucí, běžte se někdy podívat na Boys Noize Live, ale držte si holinky, je to dost ostrá jízda.

Co pro nás má přichystané poslední den festivalu?

Související články

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

PŘEDPLATNÉ

ZÁKLADNÍ
39Kč
měsíčně
nebo
390Kč ročně/ušetříte 78Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

>Chci vědět víc<

V.I.P
49Kč
měsíčně
nebo
490Kč ročně/ušetříte 98Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

  • digitální Rock&Pop
  • archiv časopisu
  • hudební playlisty
  • omezený obsah
  • slevy na nákupy
  • vlastní články/blog

>Chci vědět víc<