KRISTÝNA LEICHTOVÁ A MATOUŠ RUML v novém videoklipu Radka Bangy

radekbanga1

„Často zapomínáme na vděk, někdy nám dá ale osud druhou šanci,“ říká o svém novém videoklipu zpěvák Radek Banga.

Radek Banga přichází s videoklipem k písni Příště z jeho sólového alba Věci jinak, jenž vyšlo v loňském roce. Písnička má jasný vzkaz: „Někdy všichni zapomínáme na to, co máme a často si toho začneme vážit, až ve chvíli, když to ztratíme. Proto je občas dobré si připomenout, že je čeho si vážit, ať už je to zdraví, naši bližní nebo to, že máme střechu nad hlavou a co jíst,“ říká zpěvák. Celý videoklip se nese ve stejném duchu. Hlavní role ztvárnili herci Kristýna Leichtová a Matouš Ruml.

„Je úžasné, kolik nových přátel jsem získal díky StarDance, vtipné je, že už mi skoro všichni zahráli v nějakém videoklipu“, dodává s úsměvem. Divák nahlédne i do zpěvákova soukromí, jelikož část videoklipu se natáčela v prvorepublikové vile, jenž společně s manželkou koupili před sedmi lety.

Radek Banga minulý rok se svým debutovým sólovým albem hodně překvapil. Zcela nečekaně se totiž vydal cestou popu. Líbivé melodie a chytlavé refrény doplňují ovšem texty, jenž se nebojí i vážnějších témat. Několik písní z jeho sólového alba tematicky souvisí nejen s jeho autobiografickou knihou (Ne)pošli to dál, jenž vyšla společně s deskou, ale také s jeho přednáškami, které dělá již desátým rokem. „Motivační přednášky, to je jedna z věcí, jenž mě mimo hudby, velmi naplňuje. Přednáším jak pro studenty, tak pro dospělé publikum a firmy,“ doplňuje Radek. Otevřeně zde vypráví svůj silný životní příběh. Vyprávění dodává každému divákovi potřebnou dávku motivace k překonání jeho vlastních životních překážek.

Motivaci dodává lidem Radek Banga i online skrze nejrychleji rostoucí sociální síť TikTok, kde jeho profil sleduje takřka 300 000 odběratelů.

Videoklip:

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MATĚJ HOMOLA Když nemám zrovna nápad na originální sochu, jdu a vyřezávám zvířata, to je pro mě škola

Když se řekne Wohnout, vybaví se hudebním fandům pravděpodobně tvář jejího nejvýraznějšího člena, zpěváka a kytaristy Matěje Homoly. Stejně jako jeho mladší bratr Honza se i Matěj zhlédl ve výtvarné tvorbě. V době lockdownu objevil souhrou okolností řezbářství a od té doby podle vlastních slov prakticky nepustil motorovou pilu z ruky. Na kontě má na tři stovky soch zvířat, postav…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE