KRISTÝNA LEICHTOVÁ A MATOUŠ RUML v novém videoklipu Radka Bangy

„Často zapomínáme na vděk, někdy nám dá ale osud druhou šanci,“ říká o svém novém videoklipu zpěvák Radek Banga.

Radek Banga přichází s videoklipem k písni Příště z jeho sólového alba Věci jinak, jenž vyšlo v loňském roce. Písnička má jasný vzkaz: „Někdy všichni zapomínáme na to, co máme a často si toho začneme vážit, až ve chvíli, když to ztratíme. Proto je občas dobré si připomenout, že je čeho si vážit, ať už je to zdraví, naši bližní nebo to, že máme střechu nad hlavou a co jíst,“ říká zpěvák. Celý videoklip se nese ve stejném duchu. Hlavní role ztvárnili herci Kristýna Leichtová a Matouš Ruml.

„Je úžasné, kolik nových přátel jsem získal díky StarDance, vtipné je, že už mi skoro všichni zahráli v nějakém videoklipu“, dodává s úsměvem. Divák nahlédne i do zpěvákova soukromí, jelikož část videoklipu se natáčela v prvorepublikové vile, jenž společně s manželkou koupili před sedmi lety.

Radek Banga minulý rok se svým debutovým sólovým albem hodně překvapil. Zcela nečekaně se totiž vydal cestou popu. Líbivé melodie a chytlavé refrény doplňují ovšem texty, jenž se nebojí i vážnějších témat. Několik písní z jeho sólového alba tematicky souvisí nejen s jeho autobiografickou knihou (Ne)pošli to dál, jenž vyšla společně s deskou, ale také s jeho přednáškami, které dělá již desátým rokem. „Motivační přednášky, to je jedna z věcí, jenž mě mimo hudby, velmi naplňuje. Přednáším jak pro studenty, tak pro dospělé publikum a firmy,“ doplňuje Radek. Otevřeně zde vypráví svůj silný životní příběh. Vyprávění dodává každému divákovi potřebnou dávku motivace k překonání jeho vlastních životních překážek.

Motivaci dodává lidem Radek Banga i online skrze nejrychleji rostoucí sociální síť TikTok, kde jeho profil sleduje takřka 300 000 odběratelů.

Videoklip:

Související články

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

Registrace 30 dnů zdarma

Preferujte přihlášení pomocí sociálních sítí?

Holler Box