Leona Šenková a Kuba Kubín oprášili patnáct let starou skladbu

Leona Šenková, finalistka soutěže Česko hledá Superstar, ani po více než patnácti letech neztrácí dech. Vystupuje s uskupením 4 rockeři a kromě toho je moderátorkou Rock rádia. Se svým kolegou Kubou Kubínem, který se proslavil hlavně díky písním, jež psal pro Hanu Zagorovou, teď nazpívali duet Má lásko.
Milovníci šansonu
Vybrali si písničku Šenkové z jejího první alba Vzorná holka. Patnáct let starému šansonu z dílny Zoliho Tótha a Jimiho Cimbali tak vdechli nový život. K písni vznikl i videoklip.
„Jsem moc ráda, že si Kuba tuhle písničku vybral. Byl jeho nápad ji společně nazpívat, a já to uvítala. K písničce mám veliký vztah, a když si vzpomenu na ta léta, hrknou mi slzy do očí,“ říká Šenková.
Od vydání první desky Leony Šenkové s názvem Vzorná holka uplynulo letos patnáct let. „Právě proto jsem tuhle baladu vybral. Za prvé miluju šanson, za druhé miluju Leonin hlas. A za třetí patnáct let potřebuje oslavu,“ tvrdí Kubín.
Odezvy