Love song „Úchylák” punkové kapely Zputnik se dočkal svého klipu

Kapela Zputnik přichází s novým videem ke skladbě „Úchylák“. Můžete se těšit na pořádný lesní masakr, po jehož zhlédnutí budete rádi, že je houbařská sezóna letos už za váma.

I když kapela Zputnik dává přednost koncertním klipům, čas od času si vybere skladbu, na které se pořádně vyblbne s kamerou. Tentokrát padla volba na song „Úchylák”. Jak je patrné už z jeho názvu, námět k pořádnému řádění před kamerou i za ní mu rozhodně nechyběl.

Většinu klipů Zputniků si režíruje zpěvačka kapely Aneta. Teď ale do ničeho nekecala a nechala tvořit Jadru Hasmana alias Gasmo Jasona, který si celou produkci pořešil sám. K videu napsal scénář a to, co si vymyslel, si také sám natočil, sestříhal a postaral se i o postprodukci. Hlavní roli úchyláka, lesního zabijáka a upíra si vystřihnul Štěpán Málek, zpěvák kapely !V.V.Ú.

„Od začátku jsem chtěla, aby to byl on. Někdo krásný a něžný,“ říká božská Angelika… teda Aneta. Bylo mi jasný, že u některých scén bude potřeba být si hodně blízko, a to se ti jen tak s někým nechce. Ale od Štěpána se nechám olizovat a tahat za vlasy moc ráda. Jak se samozřejmě ukázalo, v každém je malý úchyl. U svazování a cákání krve byla fakt prdel, takže místo mučení to byl spíš dobrej večírek. Proto měl Jarda občas problém natočit scénu, kde trpíme. Lesní masakr se ale nakonec povedl,“ dodává frontmanka Zputniků Aneta.

Na klip se můžete podívat zde:

Sponzorováno

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá…

rockandpop

Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů – Informace ZDE

Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA – REGISTRACE ZDARMA ZDE

Mám předplatné – přihlásit se

RADŮZA I když přijdou temné doby, pořád je někde odemčené nebe

Radůza, žena, jež vás na koncertě uhrane svou energií, mnohotvárností hlasového projevu i poetikou textů a překvapí plejádou nástrojů, které ovládá a během vystoupení prostřídá. Při rozhovoru s ní oceníte zejména její přirozenost, přímost či hloubku a upřímnost slov, jež vysloví, ať už se jedná o jakékoli téma. Ačkoli bylo hlavním tématem našeho povídání dvojalbum Nebe…

rockandpop

Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů – Informace ZDE

Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA – REGISTRACE ZDARMA ZDE

Mám předplatné – přihlásit se

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

PŘEDPLATNÉ

ZÁKLADNÍ
39Kč
měsíčně
nebo
390Kč ročně/ušetříte 78Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

>Chci vědět víc<

V.I.P
49Kč
měsíčně
nebo
490Kč ročně/ušetříte 98Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

  • digitální Rock&Pop
  • archiv časopisu
  • hudební playlisty
  • omezený obsah
  • slevy na nákupy
  • vlastní články/blog

>Chci vědět víc<