Megadeth míří do počítačových her od Wargamingu

Společnost Wargaming s hrdostí oznamuje elektrizující spolupráci s kultovní metalovou kapelou Megadeth. Hudební herní akce pro více produktů s názvem Metal Fest přinese hřmotnou sílu metalu do čtyř populárních her: World of Tanks Modern Armor, World of Tanks Blitz, World of Warships a World of Warships: Legends. Metal Fest, jehož začátek je naplánován na 28. srpna, bude oslavou tohoto žánru a představí se na něm exkluzivní hlas Davea Mustaina, frontmana skupiny Megadeth, Jamese Lomenza, Dirka Verbeurena a Kiko Loureira. Ke slovu se dostane i řada herních předmětů se značkou Megadeth, včetně tanků a válečných lodí, herních misí a úkolů, integrovaných skladeb a mnoho dalšího.

Vrcholem této spolupráce je představení ikonického maskota skupiny, Vica Rattleheada, který se vůbec poprvé objeví ve videohrách s úžasným 3D ztvárněním a jedinečným hlasem.

“Je to poprvé, co jsou naše podobizny zvěčněny ve videohrách! Náš maskot navíc spustil svůj vlastní řvavý hlas, který do her vnese ještě větší metalový chaos. Připravili jsme více než 350 hlasových replik, které tají dech, a hráči budou cítit hřmění, když budeme při bitvách velet. Máme tanky, máme válečné lodě a jsme připraveni na Wargaming Metal Fest!” řekl Dave Mustaine, frontman skupiny Megadeth.

Detaily k Metal Festu najdete zde: https://megadeth.wargaming.net/

 

Sponzorováno

Související články

DAVE MUSTAINE Šedesát let tance se smrtí

Na popsání životní dráhy svérázného chlapíka by nestačila pěkně tlustá kniha. Věčný rebel, alkoholik, narkoman a grázl, zároveň jeden z největších velikánů metalové kytary, obrácený k Bohu právě včas, protože jinak by se s ním zřejmě už jistojistě setkal, Dave Mustaine se v září dožívá šedesáti let. Jeho kapela (zde je tento přívlastek zcela na…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se