Nový videoklip NEZAPOMEŇ od Kowall Company

KOWALL COMPANY z Přerova vydávají nový videoklip k písni “Nezapomeň” z posledního alba “Návod na soužití”,  které momentálně propagují na probíhajícím “Konečně tour” s písničkářem Pekařem a jeho kapelou.

Přerovská kapela KOWALL COMPANY se opět vrací na scénu a vydávají další videoklip z alba “Návod na použití”, k písni “Nezapomeň”. které, dle slov frontmana kapely Filipa Kovaříka, odráží věci, který by jednou mohly hodně bolet.

Na videoklipu kapela spolupracovala s dvojicí Martin Mikuš a David Žák a jedná se o jejich druhou klipovou spolupráci.

“Život je hrozně dlouhej a složitej na to, aby si člověk dokázal udržet všechny milující lidi v těsné blízkosti. O to cennější jsou ti, kteří s vámi bok po boku pak zestárnou.  Nejednoho člověka jeho životní výzvy odvanou kde kam a vy se s přáním jeho nových životním úspěchů smíříte s tím, že u toho možná nebudete. Slovo “možná” uvádím záměrně, protože je jenom na nás, jestli se i nadále “sdílet”. Za mně osobně není žádná vzdálenost tak velká, aby narušila vzájemný propojení mezi lidmi a takzvaná životní střelka zamíří kompasu vždycky tím správným směrem”  dodává frontman, zpěvák a kytarista kapely Filip Kovařík.

Pop-rocková kapela KOWALL COMPANY na hudební scéně působí aktivně již od roku 2011 a má na kontě nespočet koncertů a dalších úspěchů, které kapele otevřely dveře na hudební scénu– viz.  výhra v talentové soutěži Objev roku rádia Haná 2019. Zakládajícími členy jsou Filip Kovařík a Petra Skácelíková, později se ke kapele přidali Martin Žák a Radim Bittner.

Klip vznikl ve společenském sále v Jindřichově na jeden záběr, a proto celá scéna musela být kompletně překopána tak, aby vyhovovala parametrům klipu.

Jejich videoklip „Nezapomeň“ + další informace o kapele najdete  na jejich oficiálních webovkách www.kowall-company.cz

Komentáře

Registrace 30 dnů zdarma

Rock&Pop zdarma

Preferujte přihlášení pomocí sociálních sítí?

Holler Box