Oslava deseti let existence kapely Alchymie z Chlumce nad Cidlinou!!!

Výlet na parníku Tyrš na Vltavě v Praze slibuje být nezapomenutelným zážitkem pro fanoušky i pro samotnou kapelu. Prodloužený set s písněmi, které se na čas vytratily z playlistu, a nové skladby z CD zřejmě udělá radost fanouškům, kteří si budou moci znovu užít tyto skvělé songy.

Přítomnost speciálních hostů je vždy vzrušující a přidá na jedinečnosti této události. Natáčení klipu k nové písničce je zajímavým způsobem, jak zaznamenat a zachytit tuto výjimečnou chvíli v kariéře kapely.

Plavba po Vltavě v podvečerních hodinách z Rašínova nábřeží dodává této oslavě nádech romantiky a krásy Prahy. Je to skvělý dárek pro fanoušky, kteří si budou moci užít skvělou hudbu, nádherný výhled na Prahu a nezapomenutelnou atmosféru na vodě.

Hosté kapely

Kytarista kapely Krucipüsk David Pavlik , zpěvačka, herečka Zuzana Dovalová a kytarista Richard Suchan. Lukáš Čunta vynikající baskytarista kapely Čechomor, druhým pak Petr Batěk – divadelní a filmový herec, básník a muzikant. Radek Plachetka a Jaroslav Novák z kapely Komunál. Lukáš Čunta vynikající baskytarista kapely Čechomor, druhým pak Petr Batěk – divadelní a filmový herec, básník a muzikant.

Novinkovou skladbu ” MILNÍKY” uslyšíte pravidelně na vlnách rádia HEY.

https://youtu.be/59dlSP1rY_c

FB událost: https://fb.me/e/5itN1pzyn

Předprodej: https://www.ticketstream.cz/akce/alchymie-prvni-party-na-parniku-tyrs-172858

Sponzorováno

Související články

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se