Pavel Čadek vydá na Halloween nové album STEPNÍ VLK

cadek

Písničkář, který se doprovází na violoncello – tak by se dal stručně popsat talentovaný hudebník Pavel Čadek, který kromě konzervatoře studoval i doktorát IT ve Vídni. Pavel spolupracoval s několika známými jmény české hudební scény. Jako předskokan se například objevil na cca 60 koncertech Pokáče, s nimž má duet “30” , S Michalem Horákem mají úspěšnou píseň “Prsa” a jako host se představil i na největším koncertě Xindla X v O2 universu.

Nyní třiatřicetiletý rodák z Brna vydává své třetí studiové album STEPNÍ VLK. Vznikalo ve srubu bez elektřiny uprostřed lesa a jeho realizace byla možná í díky sbírce, kterou Pavel založil na Donio. “Po různých vtipných věcech, jako byl duet s Pokáčem nebo s Michalem Horákem, se toto album obrací do nitra, je vážné a temné. Zároveň je i koncepční – má ucelené téma, které pojednává o opravdovosti, o vnitřním vlku člověka,” vysvětluje Pavel, který pro své přispěvatele na Donio připravil netradiční možnost, jak album “vysbírat” na cestě Moravským krasem.

Na počátku člověk dostane indicii, kde je první píseň, tam získá heslo k odemknutí a také dodatky k písni a místu, kde se posluchač zrovna nachází. Zároveň získá informaci o tom, kde se nachází další píseň. Postupně takhle posluchač projde cca 12 km kolem nejkrásnějších míst Moravského krasu. “Tuto odměnu na Donio si pořídilo 64 týmů, cesta je otevřená od začátku října a moc mě těší, že od účastníků získávám nadšené ohlasy, fotky a zážitky z cest,” vypráví Pavel. Současně s albem STEPNÍ VLK vypustí písničkář do světa i zbrusu nový, trochu hororový, stejnojmenný videoklip. Ten navazuje na videoklip k písni “Dál” – končí totiž záběrem, kterým začíná “Stepní vlk”. Své nové album Pavel Čadek představí během turné, které startuje 26.10. a má celkem 13 zastávek. Album se pokřtí v Brně v Prvním patru 15.11. a v Praze ve Futurum Music Baru 22. 11.

STEPNÍ VLK TOUR
26.10. Bratislava, Café Scherz
27.10. Čáslav, Club Herna bar
28.10. Havlíčkův Brod, Oko
1.11. Olomouc, Variace
15.11. Brno, Klub První patro (křest s kapelou)
16.11. Opava, Art klub
18.11. Jablonec nad Nisou, Klub Na rampě
22.11. Praha, Futurum Music Bar (křest s kapelou)
23.11. Hradec Králové, AC Klub
24.11. Jeseník, Čajbar Pangea
30.11. Plzeň, Café Anděl
1.12. Litvínov, Ponorka
2.12. České Budějovice, K2

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE