Pořadatelé Radvanické Rockové Rokle zvou na zimní verzi festivalu

Zimni RRR 02 FB

Letní open air akce jsou zatím v nedohlednu, ale někteří pořadatelé nelení a snaží se svým příznivcům čekání na léto trochu zkrátit. Podobně je na tom i Radvanická Rocková Rokle, jejíž pořadatelé přinesou již 12. února 2022 její zimní verzi. Příznivci festivalu se mohou přijít ‘zahřát‘ do ostravského klubu Barrák, kde jim bude servírována kvalitní rocková muzika.

Celá akce, která startuje už v 18.00 hod. a bude ji uvádět známý moderátor Jirka Basta, nabídne hned čtyři hudební seskupení, která budou celým večerem proplouvat na vlnách hard & heavy music, ale i punku. Některé z nich se již na letní verzi festivalu objevily, tak si je budou moci fanoušci opět v Barráku pěkně připomenout.

O dobrou zábavu se postarají stále populárnější LAUTR, kteří se loni pochlubili novým dvojsinglem Oceán/Sígr a videoklipem Oceán. Těm budou více než skvěle sekundovat i personálně propojení hardrockoví matadoři z kapely SJETÝ GUMY. Chybět nebudou ani havířovští BASTARD, kteří už pomalu myslí na následovníka comebackové řadovky Druhá Müza. A z Havířova dorazí také populární VIXLAIVANT, kteří hrají ‘fakt kurva dobrej punk‘.

Udělejte si tedy 12. února 2022 čas na tuhle akci, protože to bude bezva jízda. Vstupenky za 190 Kč je možné objednat na telefonu 607 031 915, což je jediná možnost předprodeje. K dostání pak budou i na místě. Další info sledujte na FB události nebo FB profilu Radvanické Rockové Rokle.

Související odkazy:
www.facebook.com/events/461153162394984
www.facebook.com/radvanickaRR

Autor: Jiří Olszar

KLUBOOFKA TV

 

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE