Portugalský festival NOS Alive láká svým nabitým lineupem #2

V minulém díle jsme vám představili prvních pár intepretů, kteří se objeví na portugalském NOS Alive, tedy festival, o který rozhodně nechcete přijít. Pokud jste totiž fanoušky indie žánrů i osvědčených legend, jako jsou Pixies, Robert Plan and the Sensational Space Shifters nebo Radiohead, je tento festival pro vás jako stvořený a rozhodně by kvůli němu stálo za to zauvažovat nad výletem do Lisabonu.

band-of-horses-108342
Band of Horses
Kdy se vám totiž poštěstí, aby se na jedné akci setkali třeba Band of Horses, Ratatat a Two Door Cinema Club? Správně, neděje se to právě často. Band of Horses přivezou ještě za tepla páté album Why Are You OK, které vychází v červnu. Elektronické duo z newyorského Brooklynu, tedy Ratatat, vydali své páté album Magnifique již v minulém roce. Kromě něho se ale jistě můžete těšit i na pecky jako Wildcat nebo Loud Pipes z alba Classics. Britská indie-rocková kapela Two Door Cinema Club ohlásila po dlouhých třech letech návrat na scénu s odvážným prohlášením, že nás čeká „nová hudba, nové koncerty a vlastně všechno bude úplně nové“. A my si myslíme, že bude dobré být u toho!
Grimes
Grimes
V Lisabonu se ukáže i synthpopová princezna Grimes – v minulém roce vytvořila desku Art Angels, tudíž má teď plno nového materiálu pro své koncerty. Zdaleka přiletí australští psychedelici Tame Impala, kteří vloni vydali kritiky velmi kladně hodnocenou desku Currents s hitovkami Let It Happen, Eventually a Less I Know the Better.
Tame-Impala-Lollapalooza-Berlin-2015-billboard-650
Tame Impala
Ještě jsme vás nepřesvědčili? Rychle svoje stanovisko přehodnoťte – na NOS Alive 2016 totiž přijede i Father John Misty, mladičká senzace Years&Years, energičtí Biffy Clyro, indie The 1975, francouzský elektromág M83 a mnoho dalších. Stay tuned!

Související články

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

Registrace 30 dnů zdarma

Preferujte přihlášení pomocí sociálních sítí?

Holler Box