Robert Burian a Barbora Piešová představují singl Bezpečne doletieť

image1

Legenda slovenské taneční scény a producent Robert Burian (42) je pro mnohé lidi doslova strojem na hity. Špičkový hudebník, který se v showbyznysu pohybuje bezmála dvě desetiletí, opět překvapuje další ze svých výjimečných spoluprací. Tentokrát spojil síly s Barborou Piešovou a v těchto dnech dvojice umělců představuje společnou novinku Bezpečne doletieť.

Barbora Piešová x Robert Burian – Bezpečne doletieť

„Túto skladbu som mala napísanú dlhšie a zhruba tri roky som nosila v hlave frázu „Bezpečne doletieť“. Stále mi k nej však chýbala tá správna hudba a to až do momentu, kým mi Robo poslal svoj nápad a dokonalé zhudobnenie mojich myšlienok,“ prozrazuje Barbora Piešová na margo spolupráce s Robertem Burianem. Jejich společné setkání ve studiu na sebe nenechalo dlouho čekat a spojení slov, která její léta rezonovalo v mysli, se rázem promítlo do skladby, která má potenciál stát se velkým hitem. Její ústřední idea – užívat si každý kousek života, ale způsobem, aby to bylo bezpečné pro vás – jako jeho hlavní aktéry, ale zároveň i vaše okolí, se přece dotýká každého z nás.

Oba hudebníci věří, že jejich novinka vykouzlí lidem úsměv na tváři, který od začátku doprovází nejen jejich seznámení a přátelství, ale aktuálně i novinku Bezpečne doletieť. . „Veľmi si vážim každého umelca, ktorý sa rozhodne pre spoluprácu so mnou, pretože ak sa niečo začína s úsmevom a pridá sa niekto, kto prichádza rovnako s úsmevom, inak ako úsmevom to skončiť nemôže,“ hovoří Burian. “Osobne sme sa spoznali až na odovzdávaní cien SOZA za rok 2023 a vtedy som jej navrhol, aby sme spolu niečo vytvorili. Sadol som si do štúdia a poslal jej demo. Barbora bola nadšená, čím sa pozitívna energia pre túto skladbu (z)násobila,“ netají oblíbený producent.

Ve videoklipu k novince si jednu z klíčových rolí „zahrála“ stafordka Zara, což Barbora Piešová jako oddaná pejskařka odůvodňuje těmito slovy: „Chceli sme ukázať toto bojové plemeno inou optikou a upriamiť pozornosť ľudí na fakt, že sa ich netreba báť. Aj tieto psíky sú úžasné stvorenia. Nesnažíme sme sa nikoho presviedčať o ich vernosti a dobrote, iba trošku vzdorovať mýtom, ktoré sa vzťahujú práve na bojové plemená. Častokrát neoprávnene.“

 

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

Diskuze

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE