Sam Smith odhalený

Před deseti lety se svým vášnivým vokálem prorazil v hitu skupiny Disclosure nazvaném „Latch“. Od té doby se Samu Smithovi podařilo proniknout mezi přední popové zpěváky. Postupně získal díky dalším písním jako „Diamonds“ nálepku interpreta balad, kterou roku 2019 ještě podpořilo jeho podání písně „Dancing With a Stranger“.
Smith je charismatický interpret, idol queer komunity. Pěstuje si pověst intenzivního, své písně silně prožívajícího „Buď dnes večer tak hlasitý/Uslyší tě ve hvězdách.”, ale také citlivých duetů se ženami i muži kompatibilního zpěváka.

Dalo by se říci, že už od dětství směřoval k vysokým hudebním cílům. Jako součást Youth Music Theatre UK se Smith objevil v roce 2007 v inscenaci souboru muzikálu Oh! Carol. Řadu let před tím studoval zpěv a skládání písní pod patronátem jazzové pianistky Joanny Edenové. Navštěvoval katolickou školu St Mary’s v Bishop’s Stortford, podobně jako jeden z jeho stylových předchůdců Boy George byl vychován v duchu katolické víry.

Nepřekvapí proto, že když odhalil visualiser nového singlu z připravovaného EP Stripped nazvaný „Lay Me Down“, situoval ho do prostředí katolického kostela:

 

 

Sponzorováno

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá…

rockandpop

Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů – Informace ZDE

Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA – REGISTRACE ZDARMA ZDE

Mám předplatné – přihlásit se

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského…

rockandpop

Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů – Informace ZDE

Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA – REGISTRACE ZDARMA ZDE

Mám předplatné – přihlásit se

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

PŘEDPLATNÉ

ZÁKLADNÍ
39Kč
měsíčně
nebo
390Kč ročně/ušetříte 78Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

>Chci vědět víc<

V.I.P
49Kč
měsíčně
nebo
490Kč ročně/ušetříte 98Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

  • digitální Rock&Pop
  • archiv časopisu
  • hudební playlisty
  • omezený obsah
  • slevy na nákupy
  • vlastní články/blog

>Chci vědět víc<