Skunk Anansie oslaví své pětadvacetiny i ve Fóru Karlín

Pamětníkům není asi třeba kapelu Skunk Anansie, s nepřehlédnutelnou a nepřeslechnutelnou vokalistkou Skin, nijak blíže představovat. Na rockové scéně zejména druhé poloviny devadesátých let zanechala poměrně zřetelnou stopu a desky jako třeba Stoosh (1996) nebo Post Orgasmic Chill (1999) našly ve své době velmi početný okruh posluchačů.
Letošní rok se nese ve znamení oslav pětadvaceti let od založení souboru. Výročí si kapela připomíná jednak koncertním albem 25LIVE@25, kam soustředila vybrané skladby ze svých dosud vydaných šesti studiových alb, a pak také koncertním turné se speciálním programem.
No a když 25 let, tak u nás naživo 25. července (ať se to dobře pamatuje). Kapela se představí na scéně pražského Fóra Karlín. K nám se přesouvá z německé části turné (konkrétně den před tím hraje v Mnichově) a z Prahy míří do Záhřebu, Vídně, Lublaně a Budapešti (to do konce července) a 1. srpna by měla zahrát i v Bratislavě.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MATĚJ HOMOLA Když nemám zrovna nápad na originální sochu, jdu a vyřezávám zvířata, to je pro mě škola

Když se řekne Wohnout, vybaví se hudebním fandům pravděpodobně tvář jejího nejvýraznějšího člena, zpěváka a kytaristy Matěje Homoly. Stejně jako jeho mladší bratr Honza se i Matěj zhlédl ve výtvarné tvorbě. V době lockdownu objevil souhrou okolností řezbářství a od té doby podle vlastních slov prakticky nepustil motorovou pilu z ruky. Na kontě má na tři stovky soch zvířat, postav…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE