SLIPKNOT to v Bratislavě rozbalí už za pár dní!

Největší metalový koncert letošního roku se blíží! Devítičlenné NU-metalové uskupení SLIPKNOT v Bratislavě nabídne jedinečnou show již 3. 8. 2022! Kromě hlavních hvězd se na Zimním stadionu Ondřeje Nepely představí i ukrajinská skupina JINJER.

Nejočekávanější metalový koncert letošního roku se uskuteční už za pár dní! Americká kapela SLIPKNOT, známá vystoupeními v maskách, a megalomanskou pódiovou show se na bratislavském Zimním stadionu Ondřeje Nepely představí už příští středu, 03.08.2022. Speciálním hostem akce, který vystoupí před hlavními hvězdami, bude ukrajinská kapela JINJER, která se za poslední léta úspěšně etablovala na moderní metalové scéně. Jedna z největších hudebních produkcí roku Koncerty divokých Slipknot jsou vyhlášené po celém světě. Kromě hudebního zážitku, sestaveného z největších hitů kapely či pódiové show v maskách, nabídne devítičlenné uskupení publiku i skvělý vizuální zážitek. Obrovské pódium sestává ze scény plné osvětlení, LED obrazovek, kaskád a ramp, které umocní atmosféru akce. Kluci si techniku ​​přivezou na 10 kamionech! Jejich tým celkem tvoří přes 100 lidí a do Bratislavy dorazí v šesti tourbusech. Slipknot teprve nedávno zveřejnili datum vydání nového nosiče The End, So Far, který světlo světa spatří 30.9.2022. Zároveň světu nabídli ochutnávku nové studiovky prostřednictvím videoklipu The Dying Song (Time To Sing).

Novinka okamžitě zaznamenala obrovský úspěch. Během prvních 24 hodin od zveřejnění videa, měla na kontě přes 2,6 milionu shlédnutí! Příznivci metalu po celém světě tak potvrdili svoji oddanost kapele. Obrovskou fanouškovskou základnu mají Slipknot také na Slovensku. „Slipknot je žánrově velmi specifický. Jsme rádi, že i na Slovensku a blízkém okolí má metal obrovský počet fanoušků. Už teď je jasné, že si Slipknot zahraje před plným sálem,“ vyjádřili se zástupci agentury Vivien, která největší metalový koncert roku pořádá.

Brány Zimního stadionu Ondřeje Nepely se ve středu 3.8.2022 otevřou v 18:30. Prvním vystoupením večera bude otevírací koncert speciálních hostů – JINJER, kapela se představí v 19:30. Hlavní hvězdy SLIPKNOT odstartují svoji horkou show ve 21:00.

 

Související články

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se