Slobodná Európa odehraje na konci léta svůj jediný koncert

Konec léta a letních prázdnin se nezadržitelně blíží as ním i jediný koncert Slobodné Európy v Bratislavě, který odehrají 27.srpna na Pláži pod Ufem.

Půjde o malou změnu oproti loňské Umělce, která své koncertní pódium aktuálně rekonstruuje a nebylo by to tam možné technicky udělat. „Pro zvýšení komfortu pro fanoušky jsme se rozhodli letos letní koncert uspořádat na Pláži pod Ufem. Tam už letos své koncerty odehrálo mnoho našich spřátelených kapel a všichni si pochvalovali,“ řekl manager Michal Očovan. Vynikající koncertní prostor s přímým výhledem na bratislavský hrad a snadnou dostupností už hostil letos několik vystoupení interpretů jako Para, Polemic, Medial Banana, IMT Smile či českých interpretů David Kollera a Chinaski.

Svobodná Evropa zahraje svůj prodloužený program plný osvědčených hitů, kterým uzavře letní koncertní sezónu. Během ní vystoupili například na hlavním pódiu na Pohodě, ale také na mnoha dalších festivalech. Jako speciální host se pod Ufem představí zbojníci z Catastrofy, kteří odehrají stejně plnohodnotný koncert složený z písní z posledního alba Takový je život, ale samozřejmě i průřez jejich dosavadní bohatou tvorbou.

Časový harmonogram koncertu:

19:00 otevření areálu

20:00 Catastrofy

21:00 Slobodná Európa

Vstupenky jsou dostupné v síti TicketLIVE.cz

Sponzorováno

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá…

rockandpop

Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů – Informace ZDE

Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA – REGISTRACE ZDARMA ZDE

Mám předplatné – přihlásit se

TOMÁŠ FRÖDE Imodium spí, ale práce je nad hlavu

S kytaristou, zpěvákem, textařem i skladatelem Tomášem „Thomem“ Frödem jsme se často potkávali na rockových festivalech, kde hrával se svou skupinou Imodium, kterou se zakládajícími spoluhráči pojmenovali po prášcích proti průjmu. Těsně před covidovým stopem kultury vyhlásili přerušení činnosti. Později se v médiích objevily zprávy o jeho dalším projektu, kapele Walkmanz. Na sólovou dráhu se…

rockandpop

Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů – Informace ZDE

Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA – REGISTRACE ZDARMA ZDE

Mám předplatné – přihlásit se

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se