Soutěž o 2 vstupenky na Footfest. Vystoupí Therapy? nebo SKA-P

Jako další soutěž jsme si pro vás přichystali tu o 2 vstupenky na festival Footfest v Želči u Tábora, který se kromě českých a slovenských interpretů pyšní i zajímavými zahraničními jmény.

Footfest v Želči u Tábora je festival s dlouholetou tradicí. Letos proběhne již patnáctý jubilejní ročník, a to ve dnech 18. – 20. července 2019. Tři dny muziky, tři stage, čeští i zahraniční interpreti, hudební multižánrovost, festivalová seznamka a bohatý doprovodný program. Ke kulturnímu zážitku pořadatelé nabízí i aktivní pohyb – oblíbený fotbalový turnaj, na který se stále můžete registrovat. Na letošním ročníku vystoupí zpěvák s nezaměnitelným hlasem Richard Müller a také hudební kapely DogaTraktor, Olympic, Iné Kafe, MIG 21, Visací Zámek, Katapult, Horkýže Slíže a další. Těšit se můžete i na další hudební hvězdy ze zahraničí. Uvidíte například Therapy?The Carburetors či španělskou legendu SKA-P, kteří jsou možná jednou z nejznámějších ska-punkových kapel vůbec.

Pokud chcete vstupenky na festival vyhrát, napište nám, jak se jmenuje fotbalový turnaj, který na festivalu proběhne.

Odpovědi nám pište do komentářů na našem Facebooku pod tento příspěvek.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE