Soutěž o dva vstupy na vyprodaný pražský koncert Visacího zámku

UKONČENO

Visací zámek vyjel na jarní turné se speciálním hostem, kapelou Znouzectnost. Tyto dvě legendární kapely koncertují společně vůbec poprvé v historii. A jeden z našich předplatitelů s doprovodem bude u toho! Soutěžíme o dva vstupy na vyprodaný pražský koncert těchto kapel v Paláci Akropolis 5. dubna 2018.

„Visáči“ oslavili v prosinci 2017 pětatřicet let na scéně, plzeňská kapela Znouzectnost slaví jednatřicáté narozeniny. Z toho vznikl název celé koncertní šňůry Tour66.

„Znouzectnost jsem prvně viděl na Petynce kolem roku 1990 a moc se mi líbili. Písně měli melodické, vtipné a skočné. Zíral jsem, že už tehdy nabízeli velký výběr magnetofonových kazet s pěknými booklety. Na festivalech jsme se pak potkávali jen občas. Viděl jsem, že tu a tam se v kapele mění muzikanti, ale jádro zůstává pevné a laťka neklesá. Když se teď naskytla možnost jet s nimi celé turné, byl jsem hned pro,“ uvedl Jan „Honny“ Haubert z Visacího Zámku.

Koncert Visacího zámku v Paláci Akropolis 5. dubna 2018 se speciálním hostem, kapelou Znouzectnost, je vyprodaný. Pokud jste ale držitelem naší VIP Rock&Pop karty, nezoufejte. možnost se na koncert dostat stále je. Stačí odpovědět na soutěžní otázku:

Kolikrát se obměnila sestava Visacího zámku od roku 1982, kdy se datuje počátek kapely těchto matadorů českého punku? 

Odpovědi nám pište do komentářů na našem Facebooku pod tímto příspěvkem. Výherce získá vstupenky formou zápisu na guestlist.


Nejste VIP? Podrobnosti najdete ZDE.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

HONZA HOMOLA Procesem tvorby se musím bavit

Ačkoli si každý hudební fanoušek spojí jméno Honzy Homoly v první řadě s pozicí kytaristy a zpěváka ve svérázné skupině Wohnout, bylo by poměrně krátkozraké jej takto jednoznačně zaškatulkovat. Je člověk mnoha talentů a zájmů. Jako výtvarník se věnuje nejen počítačové grafice, animaci a videu, ale předně i tvorbě obrazů, v nichž kombinuje digitální technologie s malbou. K mnoha hudebním nástrojům, které ovládá, přidal…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE