Soutěž o vstupenky na koncert Tarja Turunen

Po několika velmi úspěšných sólových albech připravuje Tarja se svou kapelou novinku. Finská metalová královna chystá heavy rockové album s názvem »The Shadow Self«. Exkluzivního představení se u nás dočkáte hned ve dvou městech. První koncert TARJA odehraje 1. prosince v pražské hale Forum Karlín a druhý 3. prosince ve zlínské hale Euronics!
A pozor! Budou to velká halová představení s monstrózní scénou. Tarja bude mít na pódiu za sebou poprvé sérii LED stěn, na které právě zpracovává animace a videa ke svým písním.
Nenechte si ujít předvánoční představení novinkové desky nejoblíbenější metalové zpěvačky!
Jak na to? Napište nám své jméno, příjmení, adresu a odpověď na soutěžní otázku na  online@rockandpop.cz   s předmětem „Tarja – Praha“ nebo „Tarja – Zlín“.
V jaké kapele působila Tarja Turunen?
a) Nightwish
b) Lacuna Coil
c) Within Temptation
Uzávěrka soutěže je 26. listopadu   2016 ve 20:00.   Výherce se správnou odpovědí vylosujeme a ihned zkontaktujeme, přejeme vám hodně štěstí!
Vstupenky zakoupíte na webu www.mastersofrock.cz a v předprodejních sítích TicketPortal, TicketPro, TicketstreamTicketArt. Na zlínský koncert jsou v prodeji také VIP vstupenky na sezení za 850 Kč.
Koncert pořádá Pragokoncert.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE