Staronová sestava TOTÁLNÍHO NASAZENÍ na turné se ZAKÁZANÝM OVOCEM

Totalni nasazeni  PROMO2 mensi

Přesně deset let od svého posledního velkého společného turné si dají repete dvě stálice české punk-rockové scény, kapely TOTÁLNÍ NASAZENÍ a ZAKÁZANÝ OVOCE, které vyrážejí od půlky února do začátku dubna na šňůru dvanácti koncertů. Ta proběhne pod názvem CRAZY WORLD TOUR 2023 v českých a moravských klubech, sálech a kulturních domech, a jak obě kapely doufají, bude neméně vydařená jako poslední společná Oceloví ptáci tour v roce 2013.

Slánské TOTÁLNÍ NASAZENÍ má za sebou velmi úspěšný rok, kdy po odložené vydařené oslavě třicetin v zaplněné velké Lucerně koncertovalo jako o život, přesto do své 33. sezóny vstupuje s jednou velkou změnou, když na konci roku z kapely odešel kytarista Karloss, který se rozhodl skončit s muzikou. Kapela tak pokračuje ve své staronové sestavě jako trio Sváťa – bg, voc, P.P.Cvok – g, voc a Franky – dr, což je paradoxně sestava, která se v roce 2013 jela se Zakázaným ovocem poslední společné turné. Trojice ostřílených muzikantů obměnila repertoár, oprášila starší songy a těší se, až svůj nový playlist představí fanouškům.

„Odchod kytaristy Karlosse, který se rozhodl ukončit hudební kariéru a dát přednost jeho oblíbené gastronomii, byl sice nečekaný a přišel zčistajasna, ale proběhl v dobrém a zůstáváme nadále dobrými přáteli. Pro nás jako pro kapelu je to další výzva, kdy jsme se rozhodli pokračovat ve třech jako kdysi a že pojedeme s kamarády ze Zakázanýho ovoce ve stejném složení jako před deseti lety, ač jsme mezitím prodělali pár personálních změn, je dobrá náhoda,“ říká baskytarista a zpěvák Sváťa Šváb, zakládající člen kapely. „Spousta lidí se nás ptala, ptá a jistě i nadále bude ptát, jestli neuvažujeme o novém druhém kytaristovi, ale my to teď prostě chceme zkusit ve třech, jak nám to půjde, a pak se uvidí. V plánu máme i tvorbu nových písní, neboť je načase chystat nové album,“ dodává Sváťa. Na podzim bude kapela slavit několika speciálními koncerty 33 let existence a vydá na LP, CD i DVD jako live album koncert z již zmíněných oslav ve velkém sále pražské Lucerny.

Punk-rockový matadoři zakázanÝovoce oslaví v letošním roce svoji plnoletost a jako dárek si nadělí svůj tisící koncert. V roce 2020 vydala kapela zatím své poslední studiové album Svět se změnil a v loňském roce vypustila svoje první živé album s názvem Živák! Kapela aktuálně připravuje nový singl a videoklip, který představí v rámci jarního CRAZY WORLD TOUR.

Na pozici hostů se na jednotlivých zastávkách turné vystřídá několik spřátelených kapel. Těšit se můžete na slánské Deratizéry a Dilemmu in Cinema, táborskou Peshatu nebo mladou talentovanou kapelu, vítěze loňského kola soutěže Skutečná liga, skupinu Wotazník.

Celá turné odstartuje už 17. února v pražském Rock Café.
Pozvánka na turné od kapely Totální nasazení:

CRAZY WORLD TOUR 2023 (TERMÍNY A MÍSTA KONCERTŮ):

17.2. Praha – Rock Café

18.2. Brloh u Přelouče – U Vavřince

24.2. Vyškov – Klub Peklo

25.2. Horní Lideč – SB klub

10.3. Děčín – Le Garage Noir

11.3. Benešov – Music Club X

17.3. Rokycany – Na Střelnici

18.3. Rakovník – Dům Osvěty

24.3. Litomyšl – Music club Kotelna

25.3. Humpolec – Party House Tennessee

31.3. Brno – První patro

1.4. Mladá Boleslav – Dům kultury

Vstupenky na turné jsou k dostání na GoOut: https://goout.net/cs/jarni-tour-2023-totalni-nasazeni+zakazanyovoce/sztfuuu

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE