Take That představují singlovou ochutnávku „Giants“ z nového alba Wonderland. Vychází 24. března.

Zhruba po dvou letech od vydání svého alba ‘III’, které dosáhlo prvního místa hitparády, Take That ohlašují své osmé studiové album ‘Wonderland’, které vychází 24. března na Polydor Records.
‘Wonderland’ tvoří 11 původních skladeb, včetně prvního singlu ‘Giants’, který vychází právě dnes. Písnička zazněla poprvé dnes v osm hodin ráno v Británii a již nyní je možné ji celosvětově zakoupit a streamovat. Skladbu ‘Giants’ produkoval Mark Ralph (Clean Bandit, Years & Years), který získal cenu Producent roku na udílení cen 2016 MBW A&R Awards.
Gary Barlow, Howard Donald a Mark Owen na albu ‘Wonderland’spolupracovali s dalšími slavnými producenty: Tony Hofferem (Beck, Supergrass, Goldfrapp), Stuartem Pricem (Madonna, The Killers, Gwen Stefani) a Markem Crossym (Arctic Monkeys, The Gaslight Anthem). Toto bude již jejich druhé album v trojčlenné sestavě, v nejnovější kapitole úžasné historie téhle skupiny. Bude to také jejich první album od alba ‘Everything Changes’ z roku 1993, které vyjde na vinylu.
Take That jsou jedna z nejúspěšnějších skupin Velké Británie se záviděníhodnou kariérou trvající tři desetiletí. Kapela za dobu své existence prodala přes osm milionů koncertních vstupenek a je držitelem rekordu nejrychleji vyprodaného turné všech dob ve Velké Británii, kdy se za méně než 24 hodin prodal 1 milion 340 tisíc lístků na jejich  Progress Live Tour.
Jen v Británii měli sedm UK Number One alb, 15 Number One singlů, prodali přes 45 milionů desek, získali šest cen Ivor Novello Awards a osm cen BRIT Awards. Mezinárodně měli neuvěřitelných 54 No.1 hitů a 35 No.1 alb.  Jejich poslední album ‘III’, první natočené ve třech, ihned po svém vydání v roce 2014 vylétlo na první příčku hitparády a stalo se sedmým albem No.1 s prvním singlem alba ‘These Days’, který také bodoval na prvním místě.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=CrvZUqUc6ys[/youtube]

Wonderland  – track list
Wonderland
Giants
New Day
Lucky Stars
And The Band Plays
Superstar
Hope
River
The Last Poet
Every Revolution
It’s All For You

Související články

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

JSTE TADY POPRVÉ?

Vyzkoušejte nás ZDARMA
Přidejte se k naší komunitě a využijte
naplno možnosti členství

Jako bonus po registraci od nás dostanete

ČTENÍ ČASOPISU NA 30 DNŮ ZDARMA

PŘEDPLATNÉ

ZÁKLADNÍ
39Kč
měsíčně
nebo
390Kč ročně/ušetříte 78Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

>Chci vědět víc<

V.I.P
49Kč
měsíčně
nebo
490Kč ročně/ušetříte 98Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

  • digitální Rock&Pop
  • archiv časopisu
  • hudební playlisty
  • omezený obsah
  • slevy na nákupy
  • vlastní články/blog

>Chci vědět víc<