Taranisovy Kolečka v pořadu Kluboofka LIVE

IMG 5520
Hradecká punk rocková kapela Taranisovy Kolečka v záznamu koncertu na KLUBOOFKA TV.
Skladby:
1.ČERNÁ OFFCE
2.VŠECHNO NEBO NIC
3. AJ LOVE JOU
4. BÍLEJ SEX
5. PAŘÍŽ

BIO:

Kapela Taranis vznikla už v roce 1982 ve složení George-zpěv, Viki-bicí, Jack-basa, Fredy-kytara. Festivaly, koncerty, soukromá vystoupení a další hovadiny až do nucené odstávky některých členů. V roce 2016 se kapela schází po delší pauze v původní sestavě, pouze George zůstává jako čestný nehrající člen. Dál pokračuje ve svém stylu punk-rock pod názvem Taranisovy kolečka. Není nám nic svatý, texty jsou odrazem dění kolem nás a to je hlavní důvod proč hrát. Dát najevo to, co cítíme, co nás štve v týhle společnosti a týhle době.

Na některých neplánovaných koncertech kapela vystupuje s Dětským pěveckým sborem Taranisových koleček, který dodá tu správnou atmosféru na pódiu.

V prosinci 2020 Jack opouští kapelu a jde svou vlastní cestou. Zůstává tedy aspoň jako čestný člen kapely. Na jeho pozici přichází J.V.Litrfree z čáslavské kapely Pichua Shiski.

V červenci 2021 musel z rodinných důvodů dát ” na hřebík ” basu J.V.Litrfree a na jeho místo nastupuje Ivka z hradecké kapely M.H.A. Její učitel není nikdo jiný, než Jack.

FOTOGALERIE

https://taranisovy-kolecka.webnode.cz/

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE