Taranisovy Kolečka v pořadu Kluboofka LIVE

Hradecká punk rocková kapela Taranisovy Kolečka v záznamu koncertu na KLUBOOFKA TV.
Skladby:
1.ČERNÁ OFFCE
2.VŠECHNO NEBO NIC
3. AJ LOVE JOU
4. BÍLEJ SEX
5. PAŘÍŽ

BIO:

Kapela Taranis vznikla už v roce 1982 ve složení George-zpěv, Viki-bicí, Jack-basa, Fredy-kytara. Festivaly, koncerty, soukromá vystoupení a další hovadiny až do nucené odstávky některých členů. V roce 2016 se kapela schází po delší pauze v původní sestavě, pouze George zůstává jako čestný nehrající člen. Dál pokračuje ve svém stylu punk-rock pod názvem Taranisovy kolečka. Není nám nic svatý, texty jsou odrazem dění kolem nás a to je hlavní důvod proč hrát. Dát najevo to, co cítíme, co nás štve v týhle společnosti a týhle době.

Na některých neplánovaných koncertech kapela vystupuje s Dětským pěveckým sborem Taranisových koleček, který dodá tu správnou atmosféru na pódiu.

V prosinci 2020 Jack opouští kapelu a jde svou vlastní cestou. Zůstává tedy aspoň jako čestný člen kapely. Na jeho pozici přichází J.V.Litrfree z čáslavské kapely Pichua Shiski.

V červenci 2021 musel z rodinných důvodů dát ” na hřebík ” basu J.V.Litrfree a na jeho místo nastupuje Ivka z hradecké kapely M.H.A. Její učitel není nikdo jiný, než Jack.

FOTOGALERIE

https://taranisovy-kolecka.webnode.cz/

Komentáře