The Neal Morse Band se vrací do Česka s novým albem

Před třemi let mu tleskalo vyprodané brněnské Sono Centrum, kterému se s kapelou odvděčil i tím, že celý večer zaznamenal na živém albu. Nyní se multiinstrumentalista Neal Morse 9. června na místo vrátí znovu. A opět ho doprovodí výtečný band, ve kterém nebude chybět legendární bubeník Mike Portnoy, klávesista Bill Hubauer, kytarista Eric Gilette a basák Randy George. Jejich koncert začne v 19 hodin. Vstupenky jsou v předprodeji v sítích Ticketportal a GoOut.

The Neal Morse Band – The Great Adventure (Live in Brno):

Kapela do Brna přiveze novou nahrávku Innocence & Danger. Po dvou dvoualbech s jednotícím příběhem, jde o kolekci samostatných písniček. „Navazujeme tak na naše první album, i když nová nahrávka obsahuje disky dva,“ směje se bubeník Mike Portnoy, který je známý především ze svého působení v Dream Theater. Zároveň je držitelem mnoha ocenění, která uděluje časopis Modern Drummer Magazine. „Oproti našemu původnímu záměru napsat a nahrát jedno album, se nám nakonec sešlo tolik myšlenek a nápadů, že jsme si nemohli pomoc,“ dodává.

I přes rockové vypalovačky nebudou ochuzeni ani milovníci epických skladeb. „Na ‚Innocence & Danger‘ je i půlhodinový a jeden dvacetiminutový epos. Neuvědomoval jsem si, že jsou tak dlouhé, když jsme je nahrávali. Bylo to, jako když sledujete skutečně strhující film a neřešíte, zda má tři hodiny. Rovněž jsme napsali kratší písně, některé s popovým nádechem, některé tvrdší a některé s akustickými pasážemi. Jsem nadšený celým albem, skutečně,“ dodává frontman Neal Morse, který zve příznivce progresivního rocku na 9. června do Brna.

Související články

Neal Morse – Sola Gratia

NEAL MORSE Sola Gratia INSIDE OUT MUSIC  65:47 PROGRESIVNÍ ROCK ROMAN „NEWS“ ZAHRÁDKA Americký multiinstrumentalista a skladatel Neal Morse si bude pandemii, která zastavila svět, pamatovat díky této desce. Využil totiž „domácí vězení“ ke skládání nové hudby, aby mohl potěšit fanouškovskou základnu. Rozhodl se přitom navázat na koncepci svého alba Sola Scriptura (2007) pojednávajícího o…

rockandpop

Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů – Informace ZDE

Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA – REGISTRACE ZDARMA ZDE

Mám předplatné – přihlásit se

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

JSTE TADY POPRVÉ?

Vyzkoušejte nás ZDARMA
Přidejte se k naší komunitě a využijte
naplno možnosti členství

Jako bonus po registraci od nás dostanete

ČTENÍ ČASOPISU NA 30 DNŮ ZDARMA

PŘEDPLATNÉ

ZÁKLADNÍ
39Kč
měsíčně
nebo
390Kč ročně/ušetříte 78Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

>Chci vědět víc<

V.I.P
49Kč
měsíčně
nebo
490Kč ročně/ušetříte 98Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

  • digitální Rock&Pop
  • archiv časopisu
  • hudební playlisty
  • omezený obsah
  • slevy na nákupy
  • vlastní články/blog

>Chci vědět víc<