The Neal Morse Band se vrací do Česka s novým albem

norse

Před třemi let mu tleskalo vyprodané brněnské Sono Centrum, kterému se s kapelou odvděčil i tím, že celý večer zaznamenal na živém albu. Nyní se multiinstrumentalista Neal Morse 9. června na místo vrátí znovu. A opět ho doprovodí výtečný band, ve kterém nebude chybět legendární bubeník Mike Portnoy, klávesista Bill Hubauer, kytarista Eric Gilette a basák Randy George. Jejich koncert začne v 19 hodin. Vstupenky jsou v předprodeji v sítích Ticketportal a GoOut.

The Neal Morse Band – The Great Adventure (Live in Brno):

Kapela do Brna přiveze novou nahrávku Innocence & Danger. Po dvou dvoualbech s jednotícím příběhem, jde o kolekci samostatných písniček. „Navazujeme tak na naše první album, i když nová nahrávka obsahuje disky dva,“ směje se bubeník Mike Portnoy, který je známý především ze svého působení v Dream Theater. Zároveň je držitelem mnoha ocenění, která uděluje časopis Modern Drummer Magazine. „Oproti našemu původnímu záměru napsat a nahrát jedno album, se nám nakonec sešlo tolik myšlenek a nápadů, že jsme si nemohli pomoc,“ dodává.

I přes rockové vypalovačky nebudou ochuzeni ani milovníci epických skladeb. „Na ‚Innocence & Danger‘ je i půlhodinový a jeden dvacetiminutový epos. Neuvědomoval jsem si, že jsou tak dlouhé, když jsme je nahrávali. Bylo to, jako když sledujete skutečně strhující film a neřešíte, zda má tři hodiny. Rovněž jsme napsali kratší písně, některé s popovým nádechem, některé tvrdší a některé s akustickými pasážemi. Jsem nadšený celým albem, skutečně,“ dodává frontman Neal Morse, který zve příznivce progresivního rocku na 9. června do Brna.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE