Třetí ročník Radvanické Rockové Rokle vypukne už příští sobotu

Po velice úspěšné zimní verzi festivalu Radvanická Rocková Rokle se mohou všichni příznivci rocku a metalu těšit i na letní pokračování. Přestože se třetí open air verze festivalu musela přesunout na nové místo, do areálu Sokol u Slípka v Ostravě-Bartovicích, a program se sestavoval tak trochu na poslední chvíli, vypadá to, že 6. srpna 2022 si všichni opět užijí pořádný festivalový mejdan.

Fanoušci se mohou těšit na mladé hard&heavymetalisty ERIN, kteří se po změně názvu a sestavy mají čile k světu. Zkušení INGOTT se právě nacházejí ve fázi přípravy nového materiálu. Nedávno představili nový singl Commando / Skákavá panenka a v plánu mají i novou velkou desku. Jablunkovští WITCH HAMMER už měli tu čest vystoupit na prvním ročníku. A protože se jejich metal/rock’n’rollová show hodně líbila, letos si dají repete, a to i s loni vydanou řadovkou AbsolutNo. U orlovských AHARD se také maká na nových skladbách. Poslední album Devítka vydali v roce 2019, a protože nahrávky vydávají s tříletou pravidelností, možná se fanoušci dočkají nějaké novinky i letos. Nechme se překvapit.

Možná už letos představí novou desku i bohumínští rockeři GROG. Jejich hudební zásobník je ale dobře nabitý i letitými fláky, takže to bude určitě fajn jízda. Havířovští pankáči VIXLAIVANT už se na festivalu také představili (i na zimní verzi), a protože dokážou publikum vždy skvěle pobavit, museli si je pořadatelé prostě opět pozvat. Z Havířova pochází i melodicmetaloví SOLAR SYSTEM. V dubnu představili nový video singl Být tam dřív a také pracují na novém albu, následníkovi dva roky staré desky Synchronicita. Doslova hladoví Jako vlci jsou po živé muzice brněnští GATE CRASHER. Na pódiích jsou prostě doma, a tak už neodmyslitelně patří mezi naše festivalové stálice. A jako doma se u nás cítí i slovenská grunge/metal/crossoverová parta MAD FREQUENCY. Ti mají především na Moravě velmi slušnou fanouškovskou základnu, a tak není pochyb o tom, že je jejich příznivci přijedou podpořit i do Bartovic.

Nedávno proběhla na YouTube kanálu Kluboofka TV i první festivalová hitparáda s Radvanickou Rockovou Roklí. Podívat se na ni a naladit se tak na festival s vybranými klipy účinkujících kapel můžete zde:

Související odkazy:
www.facebook.com/radvanickaRR
www.facebook.com/events/730602864885763

Text: Jiří Olszar

Autor: KLUBOOFKA TV

Související články

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

PŘEDPLATNÉ

ZÁKLADNÍ
39Kč
měsíčně
nebo
390Kč ročně/ušetříte 78Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

>Chci vědět víc<

V.I.P
49Kč
měsíčně
nebo
490Kč ročně/ušetříte 98Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

  • digitální Rock&Pop
  • archiv časopisu
  • hudební playlisty
  • omezený obsah
  • slevy na nákupy
  • vlastní články/blog

>Chci vědět víc<