Třetí ročník Radvanické Rockové Rokle vypukne už příští sobotu

RRR napis 1

Po velice úspěšné zimní verzi festivalu Radvanická Rocková Rokle se mohou všichni příznivci rocku a metalu těšit i na letní pokračování. Přestože se třetí open air verze festivalu musela přesunout na nové místo, do areálu Sokol u Slípka v Ostravě-Bartovicích, a program se sestavoval tak trochu na poslední chvíli, vypadá to, že 6. srpna 2022 si všichni opět užijí pořádný festivalový mejdan.

Fanoušci se mohou těšit na mladé hard&heavymetalisty ERIN, kteří se po změně názvu a sestavy mají čile k světu. Zkušení INGOTT se právě nacházejí ve fázi přípravy nového materiálu. Nedávno představili nový singl Commando / Skákavá panenka a v plánu mají i novou velkou desku. Jablunkovští WITCH HAMMER už měli tu čest vystoupit na prvním ročníku. A protože se jejich metal/rock’n’rollová show hodně líbila, letos si dají repete, a to i s loni vydanou řadovkou AbsolutNo. U orlovských AHARD se také maká na nových skladbách. Poslední album Devítka vydali v roce 2019, a protože nahrávky vydávají s tříletou pravidelností, možná se fanoušci dočkají nějaké novinky i letos. Nechme se překvapit.

Možná už letos představí novou desku i bohumínští rockeři GROG. Jejich hudební zásobník je ale dobře nabitý i letitými fláky, takže to bude určitě fajn jízda. Havířovští pankáči VIXLAIVANT už se na festivalu také představili (i na zimní verzi), a protože dokážou publikum vždy skvěle pobavit, museli si je pořadatelé prostě opět pozvat. Z Havířova pochází i melodicmetaloví SOLAR SYSTEM. V dubnu představili nový video singl Být tam dřív a také pracují na novém albu, následníkovi dva roky staré desky Synchronicita. Doslova hladoví Jako vlci jsou po živé muzice brněnští GATE CRASHER. Na pódiích jsou prostě doma, a tak už neodmyslitelně patří mezi naše festivalové stálice. A jako doma se u nás cítí i slovenská grunge/metal/crossoverová parta MAD FREQUENCY. Ti mají především na Moravě velmi slušnou fanouškovskou základnu, a tak není pochyb o tom, že je jejich příznivci přijedou podpořit i do Bartovic.

Nedávno proběhla na YouTube kanálu Kluboofka TV i první festivalová hitparáda s Radvanickou Rockovou Roklí. Podívat se na ni a naladit se tak na festival s vybranými klipy účinkujících kapel můžete zde:

Související odkazy:
www.facebook.com/radvanickaRR
www.facebook.com/events/730602864885763

Text: Jiří Olszar

Autor: KLUBOOFKA TV

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE