Třetí ročník Radvanické Rockové Rokle vypukne už příští sobotu

RRR napis 1

Po velice úspěšné zimní verzi festivalu Radvanická Rocková Rokle se mohou všichni příznivci rocku a metalu těšit i na letní pokračování. Přestože se třetí open air verze festivalu musela přesunout na nové místo, do areálu Sokol u Slípka v Ostravě-Bartovicích, a program se sestavoval tak trochu na poslední chvíli, vypadá to, že 6. srpna 2022 si všichni opět užijí pořádný festivalový mejdan.

Fanoušci se mohou těšit na mladé hard&heavymetalisty ERIN, kteří se po změně názvu a sestavy mají čile k světu. Zkušení INGOTT se právě nacházejí ve fázi přípravy nového materiálu. Nedávno představili nový singl Commando / Skákavá panenka a v plánu mají i novou velkou desku. Jablunkovští WITCH HAMMER už měli tu čest vystoupit na prvním ročníku. A protože se jejich metal/rock’n’rollová show hodně líbila, letos si dají repete, a to i s loni vydanou řadovkou AbsolutNo. U orlovských AHARD se také maká na nových skladbách. Poslední album Devítka vydali v roce 2019, a protože nahrávky vydávají s tříletou pravidelností, možná se fanoušci dočkají nějaké novinky i letos. Nechme se překvapit.

Možná už letos představí novou desku i bohumínští rockeři GROG. Jejich hudební zásobník je ale dobře nabitý i letitými fláky, takže to bude určitě fajn jízda. Havířovští pankáči VIXLAIVANT už se na festivalu také představili (i na zimní verzi), a protože dokážou publikum vždy skvěle pobavit, museli si je pořadatelé prostě opět pozvat. Z Havířova pochází i melodicmetaloví SOLAR SYSTEM. V dubnu představili nový video singl Být tam dřív a také pracují na novém albu, následníkovi dva roky staré desky Synchronicita. Doslova hladoví Jako vlci jsou po živé muzice brněnští GATE CRASHER. Na pódiích jsou prostě doma, a tak už neodmyslitelně patří mezi naše festivalové stálice. A jako doma se u nás cítí i slovenská grunge/metal/crossoverová parta MAD FREQUENCY. Ti mají především na Moravě velmi slušnou fanouškovskou základnu, a tak není pochyb o tom, že je jejich příznivci přijedou podpořit i do Bartovic.

Nedávno proběhla na YouTube kanálu Kluboofka TV i první festivalová hitparáda s Radvanickou Rockovou Roklí. Podívat se na ni a naladit se tak na festival s vybranými klipy účinkujících kapel můžete zde:

Související odkazy:
www.facebook.com/radvanickaRR
www.facebook.com/events/730602864885763

Text: Jiří Olszar

Autor: KLUBOOFKA TV

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

Festival ROCK CASTLE 18.-20.8. 2022, Moravský Krumlov, areál zámeckého parku

Rock’n’roll nás spojuje! Druhý ročník moravskokrumlovského open air festivalu Rock Castle pořádaného pod záštitou Pragokoncertu, jenž stojí mimo jiné i za organizací festivalů Masters of Rock či Metalfest, lákal fanoušky hned na několik trumfů. Mezi hvězdy festivalového víkendu patřil monumentální projekt metalové opery Avantasia Tobiase Sammeta, crossoveroví Guano Apes, industriálně metaloví Pain, „Vikingové“ z kapely Týr, energičtí Kissin’…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE