Utopia Travise Scotta

Rapper Travis Scott vydává album Utopia. Houstonský rapper sliboval pokračování svého úspěšného alba Astroworld z roku 2018 dlouho. Dokonce písničky ze své novinky přehrál svému oblíbenému baseballovému týmu Houston Astros před jejich zápasem s Chicago Cubs. Jedním z důvodů, proč zpěvák otálel byl možná fakt, že v listopadu 2021 zemřelo deset jedinců v davu na jeho turné Astroworld. Teprve minulý měsíc se vyjádřila velká porota v Texasu, že rappera nebude stíhat.

Jacques Bermon Webster II (narozený 30. dubna 1991 a známější pod svým uměleckým jménem Travis Scott, dříve stylizovaným jako Travi$ Scott), je americký rapper, zpěvák, skladatel a hudební producent. V roce 2012 Scott podepsal svou první smlouvu s velkým vydavatelstvím s Epic Records a vydavatelskou smlouvu s Kanye West’s GOOD Music. V dubnu 2013 podepsal smlouvu o společném nahrávání s Epic a T.I.’s Grand Hustle imprint. Scottův první celovečerní projekt, mixtape Owl Pharaoh, byl vydán samostatně v roce 2013. Po něm následoval druhý mixtape, Days Before Rodeo, v roce 2014. Jeho debutové studiové album nee název Rodeo a vzniklo roku 2015.

První singl z desky Travise Scotta „My Eyes“ si poslechněte zde:

Sponzorováno

Související články

ALTER BRIDGE Inspirativní poselství o tom, že se i z pěšáků mohou stát králové

Je tomu už osmnáct let, co mezi sebe tři bývalí členové kapely Creed v čele s Markem Tremontim pozvali zpěváka Mylese Kennedyho. Dali tak vzniknout soudržnému hardrockovému a alternativně až progresivně metalovému tělesu Alter Bridge, které desku od desky zraje jako víno. V půlce října vypustila čtveřice muzikantů do světa sedmou studiovku Pawns & Kings, o níž hovoří…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se