HOUSE OF LORDS

Detaily akce:

4. 3. 2022

Čas: 19:00 - 23:00
Místo konání: Masters Of Rock Café


Legendárních HOUSE OF LORDS oznamují speciální hosty svého turné. V březnu ve ZLÍNĚ!

O tom, že legendární hard rocová paráda z Ameriky v čele s mistrem zpěvákem Jamesem Christianem HOUSE OF LORDS se po mnoha letech vrací do ČR a představí zde své nové, klasicky melodické a velmi příjemné album “New World – New Eyes”, už víte. Víte také, že vás tento příjemný hard-rockový večer čeká 4. března, ve ZLÍNĚ, Masters of Rock Café.

Dnes kapela oznamuje speciálního hosta tohoto svého plánovaného turné. Je to mladá německá banda ALL NINE YARDS. Tato banda se zrodila v roce 2017 a je postavena na pilířích hardrocku s vlivy grunge, rocku a metalu. V roce 2018 kapela vydala svou první 4 skladbovou „Just A Demo“. V roce 2019 bylo vydáno EP „Silver EP“, které ještě dále rozvinulo osobitý zvuk kapely. Pokračování v roce 2020 vyšlo první plnohodnotné album „Blue LP“. V letošním roce kapela nadšeně pokračuje dál a plive jeden nový singl za druhým. Hudebně se v jejich tvorbě střetávají různé světy, rockový groove s metalovými riffy, popové melodie s hardrockem. Dalo by se říci, že se pohybují někde mezi Stone Sour, Nothing More a Guns´n´Roses.

Druhým speciálním hostem je německá rocková kapela WHY AMNESIA. Se svými černými koženými bundami, džínovými vestami a tmavými retro slunečními brýlemi vypadají trochu jako motorkářský gang. Což sedí, protože jejich hudba je perfektním soundtrackem pro jízdy na motorkách po prašných svazích…rychlé bicí, silné, někdy výstřední riffy elektrické kytary a ženský hlas, který se chvílemi zdá jako po požití ostré whisky a chvílemi zasněný, plný jemných hřejivých baladických tónů…

Hard-rockový relax ve ZLÍNĚ, Masters of Rock Café, 4.3.2022! Těšte se.

nahrávám mapu....

HOUSE OF LORDS

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se