Události

Datum Událost
MIG 21 - Klubové turné "Hyjé!“ 10. 4. 2021
Čas: 0:00
MIG 21 - Klubové turné "Hyjé!“
Kde: Fabrika Svitavy, Svitavy
Tragedis, Punkfloid, Dořady! 27. 3. 2021
Čas: 19:00 - 23:30
Tragedis, Punkfloid, Dořady!
Kde: Lucky Pery club, Jindřichův Hradec
Cocotte Minute 12. 3. 2021
Čas: 19:00 - 23:00
Cocotte Minute
Kde: Club Na Dvorku, Mariánské Lázně
Lordi 25. 2. 2021
Čas: 19:00 - 23:00
Lordi
Kde: Roxy Prague, Praha
POKÁČ 14. 12. 2020
Čas: 19:00 - 23:00
POKÁČ
Kde: Barrák music club, Ostrava
Olympic tour 2020 10. 12. 2020
Čas: 19:00 - 21:00
Olympic tour 2020
Kde: Obecní restaurace a KD Želiv, Želiv
POKÁČ 5. 12. 2020
Čas: 20:00 - 23:00
POKÁČ
Kde: Randal Club – live&wild rock’n’roll music club, Bratislava
Lenny 4. 12. 2020
Čas: 20:00 - 23:00
Lenny
Kde: O2 universum, Praha
Nova Twins /UK/ + The Atavists 1. 12. 2020
Čas: 18:00 - 22:00
Nova Twins /UK/ + The Atavists
Kde: Café V lese, Praha
Rybičky 48 v O2 areně - Rocková maturita 28. 11. 2020
Čas: 20:00 - 23:59
Rybičky 48 v O2 areně - Rocková maturita
Kde: O2 arena, Praha 8
Sendwitch/Maniac/Láska a hosté - S láskou tour 21. 11. 2020
Čas: 19:00 - 23:30
Sendwitch/Maniac/Láska a hosté - S láskou tour
Kde: Klub Oko, Havlíčkův Brod
Flame of Rebellion Tour 2020 21. 11. 2020
Čas: 19:00
Flame of Rebellion Tour 2020
Kde: Club Nautilus, Hodonín
Monkey Business 20. 11. 2020
Čas: 20:00 - 23:00
Monkey Business
Kde: Music Club Žlutý pes, Pardubice
David Koller 20. 11. 2020
Čas: 20:00 - 23:00
David Koller
Kde: Kulturní centrum Vratislavice, Vratislavice nad Nisou
Vladimír Mišík & ETC 15. 11. 2020
Čas: 19:00 - 23:00
Vladimír Mišík & ETC
Kde: Klub Na Rampě, Jablonec nad Nisou
Ca$hanova Bulhar 14. 11. 2020
Čas: 21:00 - 23:59
Ca$hanova Bulhar
Kde: Sádek 2000 Music Hall, Sádek
XIII Století - support Stoker 14. 11. 2020
Čas: 20:00 - 23:30
XIII Století - support Stoker
Kde: PLANET MUSIC CLUB, Kutná Hora
Skyline 14. 11. 2020
Čas: 20:00 - 23:30
Skyline
Kde: Buena Vista Club, Plzeň
Visací zámek + E!E 13. 11. 2020
Čas: 20:00 - 23:00
Visací zámek + E!E
Kde: KD Na Letním, Hlubočky
Arakain 7. 11. 2020
Čas: 20:00 - 23:00
Arakain
Kde: Jupiter klub, Velké Meziříčí
Krausberry a Schodiště 6. 11. 2020
Čas: 20:00 - 23:30
Krausberry a Schodiště
Kde: Kulturní Dům Čelákovice, Čelákovice
TARJA - Raw Tour 2020 31. 10. 2020
Čas: 20:00 - 23:30
TARJA - Raw Tour 2020
Kde: SONO Music Club, Brno
Trautenberk v Kolíně / host Zputnik 31. 10. 2020
Čas: 19:00 - 23:30
Trautenberk v Kolíně / host Zputnik
Kde: Městský společenský dům, Kolín
Pekař 31. 10. 2020
Čas: 19:00 - 23:00
Pekař
Kde: KD Šeříková, Plzeň
Arakain 29. 10. 2020
Čas: 20:00 - 23:00
Arakain
Kde: UFFO Trutnov, Trutnov
ZOČI VOČI - S tebou idem ďalej Tour 24. 10. 2020
Čas: 20:00 - 23:30
ZOČI VOČI - S tebou idem ďalej Tour
Kde: CITY CLUB, Trnava
ŠKWOR - Uzavřenej kruh Tour II. 24. 10. 2020
Čas: 20:00 - 23:30
ŠKWOR - Uzavřenej kruh Tour II.
Kde: KC Jitka, Jindřichův Hradec
Dorian & Psycho Rhyme 24. 10. 2020
Čas: 20:00 - 23:59
Dorian & Psycho Rhyme
Kde: Denoche Music Hall, Hradec Králové
Dead Daniels 24. 10. 2020
Čas: 20:00 - 23:30
Dead Daniels
Kde: K2 Music Club, Říčany
Visací zámek, E!E - přeloženo z 27.3.2020 24. 10. 2020
Čas: 0:00
Visací zámek, E!E - přeloženo z 27.3.2020
Kde: BrickHouse DOV, Ostrava
David Koller 23. 10. 2020
Čas: 20:00 - 23:00
David Koller
Kde: ROXY Club Třebíč, Třebíč
Ska-P (ESP), Gaia Mesiah (CZ) a Iné Kafe (SK) 23. 10. 2020
Čas: 19:00 - 23:30
Ska-P (ESP), Gaia Mesiah (CZ) a Iné Kafe (SK)
Kde: Forum Karlín, Praha Česká Republika
Arakain 23. 10. 2020
Čas: 0:00
Arakain
Kde: Kulturní dům Zábřeh, Zábřeh
Tři sestry VINYL TOUR 2020 17. 10. 2020
Čas: 19:00 - 23:00
Tři sestry VINYL TOUR 2020
Kde: Woko klub, Jablonec nad Nisou
Arakain 16. 10. 2020
Čas: 20:00 - 23:00
Arakain
Kde: Eurocentrum Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou
Citron - Supi se slétají tour 2020 16. 10. 2020
Čas: 0:00
Citron - Supi se slétají tour 2020
Kde: Sokolovna Boskovice, Boskovice
Wohnout + Electric Lady 15. 10. 2020
Čas: 19:00 - 23:30
Wohnout + Electric Lady
Kde: Klub Attic, Litvínov
TŘI SESTRY 14. 10. 2020
Čas: 18:30 - 23:30
TŘI SESTRY
Kde: Palác Akropolis, Praha 3
Vojtech Svatos - Křest alba Al'4U + host Michael V. (JAR) 9. 10. 2020
Čas: 20:00 - 23:30
Vojtech Svatos - Křest alba Al'4U + host Michael V. (JAR)
Kde: METRO MUSIC BAR, Brno
PRIMAL FEAR 9. 10. 2020
Čas: 20:00 - 23:30
PRIMAL FEAR
Kde: Masters Of Rock Café, Zlín
Morčata na útěku,(Na)Plech,Náhodný výběr 9. 10. 2020
Čas: 20:00 - 23:59
Morčata na útěku,(Na)Plech,Náhodný výběr
Kde: Hotel Zlatá hvězda, Vimperk
The Atavists & The Wild Roots 7. 10. 2020
Čas: 20:00 - 23:00
The Atavists & The Wild Roots
Kde: Anděl music bar Plzeň, Plzeň
Lucie Bílá - recitál s P. Maláskem 7. 10. 2020
Čas: 19:30 - 21:30
Lucie Bílá - recitál s P. Maláskem
Kde: Střelnice Děčín, Děčín
David Koller Acoustic 5. 10. 2020
Čas: 20:00 - 23:00
David Koller Acoustic
Kde: Sokolovna Sušice, Sušice
Ca$hanova Bulhar & Labello 3. 10. 2020
Čas: 21:00 - 23:59
Ca$hanova Bulhar & Labello
Kde: KNAK, Teplice
S.P.S 3. 10. 2020
Čas: 20:00 - 23:00
S.P.S
Kde: Klub Mír, Uherské Hradiště
Mňága + Žďorp 3. 10. 2020
Čas: 20:00 - 23:30
Mňága + Žďorp
Kde: Rock Café Southock, Jablunkov
PSH 3. 10. 2020
Čas: 19:30 - 23:00
PSH
Kde: Zkušebna Vroutek, Vroutek
Horkýže SLÍŽE a BIG S 2. 10. 2020
Čas: 20:30 - 23:30
Horkýže SLÍŽE a BIG S
Kde: Hotel Grand Čáslav, Čáslav
Arakain 2. 10. 2020
Čas: 20:00 - 23:00
Arakain
Kde: KD Klobučan, Valašské Klobouky
1 2 3

Powered by Events Manager