IRON MAIDEN – The Future Past Tour 2023

iron

Detaily akce:

30. 5. 2023

Čas: 20:00 - 23:00
Místo konání: O2 arena


IRON MAIDEN přivezou 30. a 31. května 2023 do pražské O2 areny své zbrusu nové turné THE FUTURE PAST TOUR, na kterém představí dosud nehrané skladby z posledního studiového alba Senjutsu a důraz položí i na kultovní Somewhere In Time z roku 1986 a další klasické kousky.

Zakládající člen a baskytarista Steve Harris k tomu dodává:
“Po vydání našeho posledního alba Senjutsu jsme aktuální Legacy of the Beast Tour trochu aktualizovali a koncert zahájili prvními třemi písněmi z něj v kulisách japonského paláce. Protože nemá smysl to opakovat na turné k albu Senjutsu, přemýšleli jsme o dalších možnostech a rozhodli jsme se vrátit k Somewhere In Time, protože to se neobjevilo na různých retrospektivních turné k historii, která jsme v průběhu let absolvovali. Ty vycházely z našich koncertních videí z 80. let a bohužel jsme toto turné nenatočili (viníme manažera!!). V průběhu let jsme od fanoušků dostali spoustu žádostí o mnoho písní z něj, takže je nyní zahrajeme, plus samozřejmě několik dalších, o kterých víme, že se vám budou líbit! Obzvlášť potěšující bude také to, že konečně zahrajeme některé z epičtějších skladeb z alba Senjutsu, bylo to dlouhé čekání! Rok 2023 bude vzrušujícím obdobím a my se opravdu těšíme, až se se všemi opět setkáme v České republice.”

Manažer Rod Smallwood se přidává:
“Myslíme si, že tato kombinace dvou alb je velmi vzrušující. Víme, že fanoušci chtějí ty epické kousky Senjutsu slyšet poprvé naživo, a myslíme si, že kombinace s kultovním albem, jako je Somewhere In Time, vytvoří další opravdu speciální turné pro staré i nové fanoušky! Samozřejmě se na většinu turné k novému albu v Evropě vrátíme do relativní intimity arén a víme, že i z toho budou mít fanoušci velkou radost!”

Kapela nedávno dokončila velkolepé světové turné Legacy Of The Beast World Tour, které na dva roky přerušil Covid. Turné začalo v estonském Tallinnu v květnu 2018 a zahrnovalo 139 koncertů ve 33 zemích. V době závěrečného koncertu v Tampě na Floridě 27. října 2022 hrála kapela na tomto epickém světovém turné pro více než TŘI MILIONY fanoušků.


IRON MAIDEN - The Future Past Tour 2023

Diskuze

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE